Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek tetszik neki?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tetszik neki?

Figyelt kérdés

Évfolyamtársak vagyunk,de igazából kb még csak két szót váltottunk.

Viszont volt egyszer hogy rámmosolygott,meg egyszer amikor ránéztem elkapta a tekintetét és instán is visszakövetett pedig inkább az ismerőseit szokta visszakövetni.



2019. jún. 28. 10:34
 1/5 A kérdező kommentje:
A kérdést elírtam :) amúgy az lenne a kérdés hogy szerintetek tetszem neki?
2019. jún. 28. 10:37
 2/5 anonim ***** válasza:

talán ...

Küldtél neki jeleket?

2019. jún. 28. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

"Úristen rámnézett most mi lesz? Biztos bejövök neki, gyorsan el is kezdem tervezni az esküvőt"

"Bejelölt Facebookon, szerinted bejövök neki?"

"Hozzámszólt, most mit tegyek?"

"Szerintetek bejövök neki?"


Remélem mindenki érzi, hogy ez így elég kisarkított, per se ez nem azt jelenti, hogy nem teszik fel napi 90-szer a gyakorikérdéseken.


Kedves Kérdező, ez nem ellened szól, és kérlek, hogy ne vedd magadra. Csak azért mert mosolyogva figyel, és visszakövetett instán ez nem azt jelenti, hogy bejössz neki, azt tudom ajánlani, mint az első, beszélgess vele. És ha úgy érzed mindketten felkészültetek, mondd el neki mit érzel.

2019. jún. 28. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nagyon klisé azt hittem az én téveszméim a legrosszabbak.
2019. jún. 28. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Amúgy tudom teljesen hülye vagyok

2019. jún. 30. 11:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!