Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk! Ti beróbálkoznátok egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti beróbálkoznátok egy ilyen lánynál? Tetszik nekem és szerintem én is bejövők neki.

Figyelt kérdés

A lány aki tetszik, kicsit visszahúzódo. Szerintem félénk is, vannak olyan érzései amitől szerintem fél.

Nehezen nyit az emberek felé, és nem szereti a tömeget.

Nagyon szép szerintem, de ő csúnyának tartja magát és. érdekli őt az emberek vélaménye.

Ha nyit valaki felé akkor már nem félénk, de nem merész. Kedves, udvarias, aranyos, és nagyon szereti azt akivel éppen jóba van. Nagyon jó fej ha nyit, és vicces, nagyon kreatív. Egyszerűen imádom amikor ilyen. Ilyenkor nem is tűnik fel senkinek hogy amúgy milyen zárkózott.

Viszonylag sok barátja van, de sokszor látom olyan elveszettnek. Senki sincs akivel úgy rosszba lenne.

Elég okos. Sokat tanul. A többiek szerint stréber, de szerintem jó hogy tanul.

Már beszélgetem velem, már nyit is felém egy kicsit. Multkor fel is hívtam, akkor is nagyon aranyos volt. De amikor az iskolába beszülünk úgy hogy más is lát eggyáltalán nem nyit.


2019. jún. 25. 21:38
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Miért ne próbálkoznának

A lényeg hogy tetszik neked

És ez az egész ahogy leírtad nagyon aranyos

Próbálkozz nyugodtan :) én nem hagynám veszni

2019. jún. 25. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
61%
Gyere, fedezzük fel a Kárpát medencét közösen
2019. jún. 25. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Figyu haver ,nekem be jön a csaj . Szerintem probalkozz be nála . Ha nyit feléd nyert ügyed van.
2019. jún. 26. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
vigyázz mert lecsapom a kezedről :'D
2019. jún. 26. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem vannak olyan magánéleti problémái amik miatt nem igazán közeledik az emberekhez, lehet ez akár bizalmi is, ki tudja.. Szerintem próbálkozz nála, aztán idővel megtudod miért ilyen és miért viselkedik másképp, ha társaságban vagytok. :)
2019. jún. 26. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

És hogyan mondjam el neki hogy nekem nagyon nagyon tetszik?

Személyesen szeretném, de hogyan?Mivan ha megijed attól hogy ilyen hamar elpmondom neki?

Ha ráirok hogy van e kedve találkozni, az úgy jó? Pl felajánlok egy kutyasétáltatást este fele?

Azt tudom hogy imádja a kutyusait és mivel nekem is van egy kis tacskóm, ezért ez jutott elösször eszembe.

Szerintetek ez igy jó? Nekem még sosem volt barátnőm, neki meg még sosem volt barátja.

2019. jún. 26. 15:50
 7/8 A kérdező kommentje:
Ahogy tudom nincsen semmi családi problémája. A szülei nagyon kedvesek és imádja is őket.. Amikor jöttek évzáróra és megdicsérték a bizonyítványát ragyogott az arca. Megpuszilta az apukáját és anyukáját is. Nem tünt zárkozottnak sem.
2019. jún. 26. 15:55
 8/8 A kérdező kommentje:

Ha ezt írom neki az úgy jó? :

Szia. Van kedved egy közös kutyasétáltatásra eljönni?

Elvinném a tacskómat és te meg elhozhatnád a te kutyusaidat, hátha haverok lesznek.

Azért kérdezem mert szivesen mennék setálni es ketten izgalmasabb lenne.

Meg a te kutyusaid úgyis nagyon aranyosak, es te vagy akivel szivesen mennék.

Ha benne vagy, neked mikor lenne jo? Nekem bármikor estefele.

2019. jún. 26. 16:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!