Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hetente egyszeri hajvasalás...

Nikii2019 kérdése:

Hetente egyszeri hajvasalás nagyon roncsolja a hajat? ( vállig érő barna hajam van) Nem vasalom ki "annyira rendesen" csak h egy kicsit simább legyen és h ne legyen olyan pufi.

Figyelt kérdés

És nem kérek olyan választ h eltöredezik, azt tudom.

Csak annyi lenne a kérdésem h milyen,mekkora mértékben roncsolja.


17L



#hajvasalás #17/L #Hetente egyszer #MennyireKárosít #Rövid barna pufi haj (alap) #Tudom h töredezett lesz
2019. márc. 10. 08:27
 1/2 anonim ***** válasza:

Használj hővédőt és akkor kevésbé roncsolja. Hogy mennyire lesz töredezett, azt senki nem tudja megmondani. Én évekig minden nap vasaltam a hajam, hővédő nélkül és nem, vagy csak egy nagyon minimális mértékben lett töredezett. Viszont ismerek olyat, akinek elég, ha kéthetente egyszer kivasalja és már teljesen eltöredezi.

Heti egyszeri egyáltalán nem sok, vasald nyugodtan. Használhatsz néha hajpakolásokat is, ha találsz egy jót, nagyon sokat tud segíteni.

2019. márc. 10. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Vasalás előtt használj hővédőt, (nekem Syoss Keratin van, 1000-2000 Ft között van az ára), illetve ha végeztél, akkor hajolajat. Ez picit drágább, úgy 2000 Ft-nál kezdődik az ára, de sokáig elég. Ha lehet, olyat vegyél ami hajvégápoló. (Az egész hajadra nyugodtan tehetsz belőle egyébként). Illetve ami még sokat számít, hogy jó minőségű vasalód legyen. Egy olcsó, márkátlan hajvasaló ugyanis totál tönkreteszi a hajadat, egy jó minőségű márkás viszont kevésbé. Vannak egyébként olyan hajvasalók is amik ápolják a hajat, de ezek már 30-40 ezernél kezdődnek.
2019. márc. 10. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!