Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Létezik hogy örökre egymás...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik hogy örökre egymás életének részei leszünk?

Figyelt kérdés
Van egy srác, aki nagyon tetszett nekem óvodában, aztán néhány évre eltűnt mert nem egy általános iskolába mentünk, viszont átiratkozott hozzánk amikor 5.es voltam és egyből észrevettem őt és újra megtetszett, de ekkor már neki is én és azután nagyon sok időt töltöttünk együtt, 7.es koromtól együtt is voltunk egészen 9.es koromig, kisebb szünetekkel. Most majdnem egy éve nem vagyunk jóban már, de mindig találkozunk (bár azt nem mondanám hogy beszélgetünk is) mert a huga a legjobb barátnőm és minden barátunk azonos. Én teljesen úgy voltam ezzel hogy lezártam az egészet, de most néhány napja, az egyik közös barátunk megemlítette hogy mennyire durva hogy egyikünknek sem tetszik senki mióta szakítottunk, és hogy szerinte “minket egymásnak teremtettek”. Ez a mondat nagyon megmaradt nekem és azóta is ezen gondolkodom, hogy akár ezek jelek is lehetnek hogy mi esetleg összetartozunk vagy ilyesmi mert tényleg mindenki szerint tökéletesen kiegészítettük egymást. 16/L és 18/F
2019. jún. 29. 21:22
 1/3 anonim ***** válasza:
79%
Ha nagyon mázlista vagy akkor persze
2019. jún. 29. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
61%
ha mindketten úgy döntötök, a baj hogy legalább az egyikőtök máshogy dönt amire az esély 99,99% de ott a 0,01% de lehet sokat mondok
2019. jún. 30. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
43%
Szerintem érdemes lenne megpróbálni vele. Az Élet humoros, jó viccei vannak, és lehet, hogy nem véletlen van az életedben most is.
2019. jún. 30. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!