Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Titeket is lelombozna srácok,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket is lelombozna srácok, ha ez történne azzal a lánnyal, akivel jóban voltál és szerettél?

Figyelt kérdés
Lényeg az, hogy 20 éves vagyok és van egy 20 éves lány, aki tetszik. Egy ideje már jóban vagyunk, beszélgetünk stb. Kezdek érezni is iránta valamit. Kedves, aranyos, értelmes lány. Viszont nem rég olyasmi történt, ami nagyon lelombozott vele kapcsolatban és kicsit úgy érzem, hogy félreismertem. Az a lényeg, hogy egy egyetemi buli alkalmával olyan sokat ivott és úgy lerészegedett, hogy összehányta, sőt még össze is fosta magát. A félreértések elkerülése végett: Nem, nem jutott el a WC-ig, tehát befosott és lehányta magát. Sőt (ez talán a legkevesebb) be is pisilt rendesen. Ott voltam vele én is, meg még néhány barátnője, amikor ez történt. Alig tudott magáról egy jó ideig. Nem fogta fel mi történt. Aztán szépen kitisztult neki a kép. Elég kellemetlen volt látni, hogy egy ilyen gyönyörű, kedves, aranyos és intelligens lánnyal ez történik. Nagyon kellemetlen volt és undorító a bűz, amikor a szaros, összefosott, összehugyozott bugyiját segítették le róla a barátnői, meg amikor a lehányt ruháját vették le róla és ez után megfürdették. Soha nem néztem ki volna belőle, hogy ilyen durván lerészegedik, mert eléggé jámbor, visszafogott lány. Ez eléggé lelombozott. Félreismertem volna ezt a lányt? Titeket is lelombozna ez? 20F

2019. júl. 3. 17:14
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
38%
Nálam az olyan szintű ivás, hogy részeg legyen tőle, eleve kizáró ok.
2019. júl. 3. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
87%

Nem mintha követendő pelda lenne a lany, de ez nem tunik megbocsáthatatlan bunnek. Nem embert ölt.


Ha eleg intelligens, es nincs hijan a szegyenerzetnek ez valoszinuleg sosem fog tobbet megtörtenni, nem hiszem hogy amikor elmeseltek neki hogy osszefosta magat akkor nem szegyellte el magát a sarga földig es nem arra gondolt utana napokig hogy ez soha tobbe.



Senki sem tokeletes, klise ugyan de igaz.

2019. júl. 3. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
83%
Alapvetően nem gondolom hogy baj, ha valaki iszik vagy esetleg kicsit lerészegedik, de azért az ilyen hűnyós, fosós, pisilős szint már durva. Én tuti semmi komolyat nem terveznék vele.
2019. júl. 3. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
33%

Frankó kis társaság!

A történetben csak az zavar, hogy nem volt vele senki. Ha értitek!

2019. júl. 3. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
64%

Azok a hasznos válaszok ahol szerencsétlent lehordjátok?

Szerintem az/azok a felelősek akik nem figyeltek rá, hagyták idáig jutni.

2019. júl. 3. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
21%

Haver, nálam már az is kizáró ok, ha egy nő "bulizni" jár.


Ha én lettem volna a helyedben, nem azt kérdezném, hogy vele megéri-e kezdeni valamit, hanem hogy mi a fenét csinálok én itt?! :D

2019. júl. 3. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
63%

"Nagyon kellemetlen volt és undorító a bűz, amikor a szaros, összefosott, összehugyozott bugyiját segítették le róla a barátnői, meg amikor a lehányt ruháját vették le róla és ez után megfürdették. Soha nem néztem ki volna belőle, hogy ilyen durván lerészegedik, mert eléggé jámbor, visszafogott lány. Ez eléggé lelombozott. "


Köszönöm kérdező jót derültem ezen :D

Egy éjszakára való csaj ha van gusztosod ilyennel egyáltalán még arra

2019. júl. 3. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
Hát igen ezen eset után valóban úgy látja az ember, hogy nem kezdene ilyen nővel, meg ezek a nők egy éjszakára való ribik, de az a gond, hogy ő tényleg egy értékes, kedves, rendes és értelmes lány, ezért durva az, hogy vele történik ilyen.
2019. júl. 3. 21:03
 9/26 anonim ***** válasza:
52%
Engem ez kifejezetten izgat is. Tisztára felizgultam a sztorira. Béla bácsi/90
2019. júl. 4. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
81%

imádtam a részletes leírást?

am inkább ez, mint hogy mindenkit lepippantson

2019. júl. 4. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!