Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit mondjak édesanyámnak?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit mondjak édesanyámnak?

Figyelt kérdés

Azt mondta anyukám, hogy akkor fekszem le a barátommal amikor szeretnék (elsőnek) csak szóljak neki előtte, és "segít felkészülni" meg egyebek.

Viszont megbeszéltük barátommal, hogy ő is, és én is készen állok rá, nagyon kívánjuk egymást. 3 hónapja vagyunk együtt, szeretnék szólni mielőtt megtörténik. Jó a kapcsolatunk szinte mindent megbeszélünk, de fogalmam sincs hogyan közöljem vele, nem voltam még ilyen helyzetben, ez lesz az első nekem, barátom már nem szűz.

Tudnátok ötleteket adni? Vagy ha voltatok ilyen helyzetben Ti hogyan mondtátok el?

17L


2019. júl. 3. 17:50
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát ha olyan jól meg vagytok anyuddal akkor csak szolj neki, hogy anya úgy érzem készen állok rá.

Bár igazán nem értem tisztán ezt a "felkészülni" dolgot.

2019. júl. 3. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Cső anyu ma jól megfogank baszni, reggel jövök 😁
2019. júl. 3. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha jól értem, a konkrét szavakkal van problémád. Hát én annyit mondanék, hogy ,,anyu, a barátomnál alszom hétvégén" ebből szűrje le ő, hogy mi fog történni, akkor vagy visszakérdez, hogy ,,és úgy érzed készen állsz rá?" És akkor te mondhatod, hogy igen, szerinted meg fog történni, és akkor kapod a tanácsokat :D

Ne izgulj, csak elindítani nehéz az ilyen beszélgetéseket, onnantól már egyszerű lesz.

2019. júl. 3. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ne izgulj! Le fogja szűrni
2019. júl. 4. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mond anyudnak!KÉSZENÁLLOK MESTER!Amúgy nem tudom,én biztos nem szólnék,ez olyan rohadt ciki,azt hiszi nem tudjátok mitől lesz gyereketek vagy mi a tosz?
2019. júl. 5. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!