Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit mondjak az édesanyámnak?

Mit mondjak az édesanyámnak?

Figyelt kérdés

Volt egy 3 éves kapcsolatom egy fiúval, aminek fél éve vége lett. A szakítás óta elkezdtem a lányokhoz vonzódni, ami mostanra csak erősödött. Már nem is tudok ránézni a férfiakra úgy...

Pár órával ezelőtt édesanyám lecsekkolt... hol máshol, mint a legnépszerűbb ismeretségi hálózaton.

Egy ismerősöm, aki persze kicsit több, mint az ismerősöm, kitett egy angol dalt a falamra, ami le is volt fordítva. Ez egy szerelmes dal volt. Mikor meglátta, felhívott, hogy mégis mi ez... Korábban is gyanakodott a sport miatt, amit űzök, a csapatomban egy heteroszexuális nőt nem tudok mondani.

Szóval mondtam neki, hogy van más ilyen ismerősöm is, erre azt felelte, hogy "de nem mind szerelmes beléd". Nem is tudtam hirtelen mit mondjak neki... Felhoztam a 3 éves kapcsolatomat... De mit sem segített. Elmondta, hogy őt nem zavarják a leszbikusok, csak kerüljék el a családunkat. Majd azt is közölte, hogy keressek azonnal egy férfit, hogy megnyugtassam.

Mit tennétek a helyemben? Jövőhéten, ha meglátogatom őket, biztos vagyok benne, hogy személyesen is rá fog kérdezni.

Mit mondjak neki?



2012. jún. 23. 17:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
81%
Mond el. elöbb utobb kiderül így vagy úgy..
2012. jún. 23. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
73%
Bérelj fel egy fiú barátot, hogy játsza el, a kedvesed szerepét, ha nem tudod most azonnal elmondani, de számíts rá, hogy ezzel meg is bukhatsz, és akkor mit mondasz? Jobb lenne minél előbb tisztázni ezt az érzésedet. Megkérdezhetem, hogy mit sportolsz?
2012. jún. 23. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
14%

Kamuzol.


"Korábban is gyanakodott a sport miatt, amit űzök, a csapatomban egy heteroszexuális nőt nem tudok mondani. "


Mégis miféle sport lenne az, amit kizárólag leszbikusok űznek? Látszik, hogy itt a nyári szünet, nagyon ráértek a kamukérdésekkel.

2012. jún. 23. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat... Labdarúgok
2012. jún. 23. 17:26
 5/11 A kérdező kommentje:
Nem kamu a kérdés... Az én csapatomban konkrétan az edzőn kívül nincs hetero nő, mindannyian vagy leszbikusok, vagy biszexuálisak... nyilván nem minden csapat ilyen... de az enyém igen...
2012. jún. 23. 17:28
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ööö...mondd el az igazat! Mást nem tudsz csinálni kiordítja magát aztán majd lesz valahogy. Ebből már jó nem sül el. Állj elé és mondd meg neki hogy a lányokhoz vonzódsz.
2012. jún. 23. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Mondd el nyugodtan az igazat.


Ha nem érti meg/fogadja el az már az ő baja, nem a tiéd. A kapcsolatotok akkor tiszta, ha te megteszed a tőled telhetőt (magyarul felvállalod ami van).


Ui: Pár sorral korábban írta valaki, hogy milyen sport az, amiben többnyire leszbikusok vannak: női labdarúgásnál a lányok kb 60-80%-a ilyen.

2012. jún. 24. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
100%

A szülőknek általában az a főbb félelme ez ügyben, hogy mit szól majd a család, szomszéd, munkatárs, ha kiderül, ahelyett, hogy azt nézné, hogy a gyereke mitől lesz boldog. Alapból úgy képzelik el, hogy fiúnak öltözött lányuk majd egy másik fiús lánnyal vadul smárolva parádézik egy melegfesztiválon. Fel sem merül, hogy egy csinos nőies lány egy másik csinos nőies lánnyal csendesen, magamutogatás és világgá kiáltás nélkül együtt él.

Szerintem:

1)Közöld a tényeket, csak a tényeket, tőmondat, ne kalandozz, vagy sztorizz! Kérd, hogy hallgasson meg szó nélkül, utána kérdezhet!(azért jobb így, mert esetleg elveszted a fonalat, kizökkensz)

2) Jelezd, hogy ezt nem szándékozol mások tudomására hozni, hisz eddig sem tetted! Senkire sem tartozik a szexuális orientációd.

3)Mond el neki, hogy ez nem az ő nevelésének a "hibája"(mert mindig itt kötnek ki, és ostorozzák magukat), mert ő nagyon jól nevelt, hisz becsületes dolgos emberke lettél stb. Plusz magasztald egy kicsit az egóját.

4) Közöld vele, hogy te BOLDOG VAGY, és neki, mint JÓ SZÜLŐNEK ez kell, hogy legyen a legfontosabb!

5) Biztosítsd, arról, hogy bármit is reagáljon mindarra, amit most a nyakába zúdítottál, te mindig szeretni fogod, hiszen ő a te anyukád.

Hajrá! Majd írj, hogy mi volt!

2012. jún. 25. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szia! Elmondod, hogy melyik csapatba játszol?(akár privátba is)
2012. jún. 25. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget!
2012. júl. 1. 23:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!