Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan közeledhetek a srác...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan közeledhetek a srác felé, mit tehetek, hogy úgymond bizalmasabb legyen a kapcsolatunk?

Figyelt kérdés
Az a helyzet,hogy van egy srác aki nagyon tetszik.. egy évvel feljebb jár a suliban és neki már csak 2 éve van itt,és szeretném,ha lenne valami köztünk. Ez elég nehéz,hiszen nagyon sok lány barátja van,és vagy idősebbek vagy vele egykorúak és nekik pl sokkal több esélyük van mint nekem. A másik,hogy lehet és szoktam is vele beszélgetni, pl megkérdezem hogy telik a nyara,válaszol,hogy vegyesen és visszakérdez. Megkérdezem,hogy mi történt? Ő meg nem válaszol. A bizalmasabb kérdésekre egyszerűen nem. Soha. Ami érthető valamennyire,mert csak haver féleségek vagyunk,de azért elég fura. Suliban sokszor rámmosolyog és szemezünk is,viszont van amikor teljesen hidegen hagyom, ez elég rosszul esik és zavar. Meg néha —nagyon ritkán- beszélgetünk is és akkor jól elvagyunk,viszont chaten kb semmi beszédtéma,kérdezek válaszol röviden. Most multkor mondjuk hosszabban válaszolt és vissza is kérdezett,de egyébként erre ritkán van máskor példa. Néha megnyílik máskor pedig egy-két szavakban válaszol. Egy biztos közös pontunk,hogy van egy már elhunyt rapper akiért mindketten nagyon odavagyunk. Igaziból tudom,hogy nem ismertek minket és így nehéz,de ha tudtok,légyszi adjatok valami tanácsot,hogy hogyan kerüljünk közelebb és mit csináljak,hogy jobban megnyíljon és észrevegyen. Bocsi a helyesírási és fogalmazási (vagymi) hibákért :c

2019. júl. 3. 23:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Akkor hivd el vagy majd suliba beszeltek elöben többet
2019. júl. 4. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hagynám, nem igazán mutat érdeklődést és már egy jó ideje beszéltek, kontaktban vagytok. Nekem csak egy opciónak tűnsz a sok közül, akivel elüti az időt ha unatkozik. Mondtad hogy semmi beszédtéma, ez azért van mert abszolút nem érdekli beszéltek-e, csak akkor vagy jó míg mások nem érnek rá. Azért válaszol röviden, hogy a repertoárban tudjon tartani, majd fordul hozzád mikor nem érnek rá azok, akik tényleg érdeklik őt. A személyesebb témákat is ezért kerüli, mert nem akar veled beszélni, csak a figyelem kell tőled.


A félreértelmezhető dolgok, amikről írsz (pl. szemezés, máskor meg semmi) csak neked azok, mert tetszik a srác és többet látsz apróságokban, mint amik valójában. Ez nem a te hibád, nem tettél rosszat, szimplán fel kell ismerni hogy csak kihasznál és olyannal foglalkozni akit tényleg érdekelsz.

2019. júl. 4. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Umm utolso igazad vam sajnos,de a szemezést és azt hogy néha (jó ritkán xd) néz azt tuti nem képzeltem be... de más lányokkal csinálja szóval.. kár :c
2019. júl. 5. 01:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!