Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek gáz ha egy lány 2...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz ha egy lány 2 évvel idősebb mint a srác?

Figyelt kérdés
2 és fél év volt köztünk, ő 18 én meg 16. Eleinte nem is tudta hogy fiatalabb vagyok és nem is nagyon akartam neki elmondani mert féltem hogy nem tetszene neki. De utána kiderült. Már nem vagyunk együtt (de nem emiatt). Mi a véleményetek erről? /F/

2019. jún. 30. 16:33
 1/6 anonim válasza:
21%
Az jobb ha egy 40 éves férfinak huszon éves a felesége?
2019. jún. 30. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

ez attól függ, hogy mennyire vagytok érettek. mert ha érződik a korkülönbség, tehát a csaj éretten, felnőtt módjára gondolkozik, te pedig (no offense, csak példa) mint egy gyerek, kihatással lehet a kapcsolatra. de ez persze lehet fordítva is. lehet, hogy vagy elég érett 16 évesen egy 30 éveshez is (azért ne, mert büntetik :D, de érted).

szóval szerintem amúgy nem gáz, ha valaki boldog valakivel, akkor szerintem teljesen mindegy a magasság, a kor, a súly. de nyilván észszerű keretek között.


18/L

2019. jún. 30. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hát a csaj nem volt elég érett a korához képest. Ezert nem ment a kapcsolat.
2019. jún. 30. 21:00
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Ha szakítottatok akkor nem kur*a mindegy mostmár? Kösz hogy elvettél az életemből 2 percet
2019. júl. 1. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
A véleményetek érdekelt. Örülök hogy jó a felfogásod
2019. júl. 1. 17:59
 6/6 anonim válasza:
Komolyabban mondom irigylem a problémáitokat.
2019. júl. 21. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!