Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek megérdemelte?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megérdemelte?

Figyelt kérdés
Volt egy lány aki fél évig próbálta elhitetni velem hogy szerelmes belém,pedig nem. Szerintem csak jól át akart verni hogy megalázhasson(vagy nem tudom),szerencsére nem sikerült neki, mert nem vettem be.Aztán még az első 3 hónapban undorodott tőlem, aztán meg hirtelen mégsem (vagy csak hazudott). Hozzám mert érni.Én az egész fél év alatt bókoltam neki.Nemrég ráirtam hogy az mindem amit mondtam az hazugság volt és irtam neki hogy qvára jól essett átqurni. Aztán meg azt mondta beteg vagyok.Miért lennék beteg? Ezek a lányok nagyon bonyolultak.
2019. júl. 7. 23:37
 1/7 anonim ***** válasza:
94%
Bruh nem lehet, hogy komolyan gondolta te meg megsértetted a válaszoddal?
2019. júl. 7. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
88%

Istenem, de ostoba vagy.

Jobban jár a csaj, ha keres egy értelmes fiút. Legalább megmutattad neki, hogy mekkora gyökér vagy.

Az eszedbe se jutott, hogy tényleg bejöttél neki? Mindegy, talál jobbat.

18/L

2019. júl. 8. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
93%
Beteg vagy de komolyan. Szegény lány megszabadult töled
2019. júl. 8. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem megérdemelted
2019. júl. 8. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Egy kicsit túl agyaltad, túl gondolkodtad a dolgot. Lehet -sajnos!- talált benned valamit 3 hónap után.

Ha ilyen bizalmatlanúl, a rosszat keresve fogsz mindegyikhez állni egyedül maradsz.

F

2019. júl. 8. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Jó hogy nem hitted el, megmenekült a csajszi
2019. júl. 8. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
2.kommentelő. Azt elfelejtettem leirni hogy miközben engem ámítgatot, egy másik pasas után loholt. Ekkor lettem abban biztos hogy átakar verni.
2019. júl. 10. 21:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!