Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek egyetemen mekkora...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egyetemen mekkora esély van arra, csendes lány tudjon ismerkedni?

Figyelt kérdés

Idén szeptemberben kezdem az egyetemet, és még eddig nem volt párkapcsolatom. Kollégista szeretnék majd lenni, ez mennyibe segít majd a helyzeten? Egy idő után meg tudok nyilni másoknak is, úgyhogy nem vagyok teljesen zárkozott.

Ezt nem társkeresés céljából írtam ki.

Lányok, fiúk válasza egyaránt érdekel.


2019. júl. 10. 21:45
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
*kimaradt a kérdésből egy “hogy”
2019. júl. 10. 21:46
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Menj "ismerkedős" helyekre, amiket barátok/haverok ajánlanak. Ha kollégista leszel, és kifogsz egy jó lány szobatársat, akkor simán mehettek ketten is ilyesféle helyekre. Inni, stb. Hajrá, :3
2019. júl. 10. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
4%

de ez mmiért tini párkapcsolat?

már felnőtt vagy drága.

2019. júl. 10. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
#3-as szerintem 18 évesen még tartozhatok a tinik közé
2019. júl. 10. 22:28
 5/11 anonim ***** válasza:
75%

Melyik egyetem?

Mi simán eljárunk minden nap inni,rengeteg új ismerőst szerezhetsz így te is.

2019. júl. 10. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
75%

Hát ha kolis leszel akkor nem nagyon maradhatsz meg ilyen csendes típusnak. Ott tuti lesz haverod egy csomó, fiúk lányok egyaránt. Ha meg hívnak valahova, akkor menj el. Nem szabad nemet mondani. Nagy esély van arra is, hogy introvertáltból átmenj extrovertált személyiséggé. Ha meg nem ketten lesztek egy szobában hanem többen akkor az még jobban segít beilleszkedni. Remélem valamennyit segítettem. Megírod melyik egyetem, persze ha nem titkos XD.

20F

2019. júl. 10. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
52%
Na mar is cuppant rad ket kangorcsos aki meg akar dugni
2019. júl. 11. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Az SZTE-re megyek
2019. júl. 11. 13:54
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Egyetemeken egy csomó rendezvény van. De tényleg, kb minden hónapban van valami, vagy legalabbis egyszer biztosan van gólyatábor.

A parezres létszámú diákseregből pedig egészen biztosan van egy ugyanolyan visszahúzódó, csendes fiúcska mint te. Csak ne félj kezdeményezni, és ne félj beszélgetni.

2019. júl. 12. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Rengeteg új embert fogsz megismerni. Lehet, hogy élúben nem mersz majd úgy beszélni. De neten bárkinél kezdeményezhetsz egy beszélgetést 😃
2019. júl. 13. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!