Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan tudnam feledni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnam feledni?

Figyelt kérdés

Szoval van az exem szeretném el felejteni *február óta kulon vagyunk* de nem tudom el felejteni valamiért. Valami tipp esetleg hogy hogy sikerülne?

* nem akarok más Palival lenni mer nem akarok úgy lenni senkivel sem hogy az exem szeretem* 16/L



2019. júl. 12. 23:20
 1/9 anonim ***** válasza:
az utolsó mondatot nem igazán értem, de amúgy Budweiser. Viccet félretéve, ezt fejben kell saját magad elrendezd. Az elvarratlan szálakat ha kell, saját magad varrd el. Az ilyesmit felejteni sem könnyű, de az idő nagy úr, s majd elmúlik ez is.
2019. júl. 12. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Sokan azt mondjak próbáljam mással felejteni de nem akarok massal lenni :))
2019. júl. 12. 23:42
 3/9 anonim válasza:
Ha van kedved dumalni errol akkor irj 22/f
2019. júl. 12. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Akkor ne legyél mással. Nincs is értelme ha még nem érzed magad készen rá. Szépen próbáld meg őt kizárni a mindennapjaidbol esetleg a rá emlékeztető cuccokat pakold el és próbálj csinálni mindig valamit ne gubbasz otthon bármit kipróbáhatsz tanulj nyelveket esetleg vagy főzz, süss akármi. Tölts sok időt a barátaiddal és hidd el túl fogsz lépni rajta:)

Hajrá szurkolok!

2019. júl. 13. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

A "gyász munkát" mindenkinek el kell végeznie. Mindenkinek más ideig tart.

A rosszabik, ha kibeszéletlenül ér véget egy kapcsolat.

Semmi esetre se massal gyógyitsd magad.

Butaságot mondtak.

1. Nem tudnád adni magad 100%.

2. Megbántanál egy olyan embert aki nem érdemelte meg.

Az idö tényleg nagy úr.

Bármit teszel, csinálsz közben eszedbe fog jutni. Zene hallgatás, film nézés, barátok. A lényeg. Ne gubozz be! Idővel jobb lesz.

2019. júl. 13. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nagyon ismerős az érzés, én egy fél évig nagyon szenvedtem. Nekem úgy sikerült, hogy próbáltam mindig a barátaimmal lenni, ha egyedül voltam akkor meg lefoglaltam magam. Egy valamit fogadj meg, hogy sose keresd és ha egyszer vége lett maradjon is így mert a szakítás sose ok nélkül történik. Olvass, találj ki valami új hobbit amit szívesen csinálnál, ilyenkor a legjobb új dolgok felé nyitni. Csak fel a fejjel, minden rendben lesz, ez csak idő kérdése és beszéld ki magadból a fájdalmat, ne félj sírni se és próbálj magad és neki is megbocsájtani, mert így fogod magad igazán túl tenni ezen az egészen.

Remélem tudtam segíteni.

Minden jót a továbbiakban! :) 19/F

2019. júl. 13. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek 😀
2019. júl. 13. 23:34
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Az alkohol sose megoldás de ha ilyen hülye kérdést látok akor kell.. nem is kevés. Nagyobb gondok is lesznek az életben mint egy fiú elfelejtése, bár elég szánalmas vagy igy nehezen foglak elfelejteni. 16 évesen koncentrál a jövődre inkább mint hogy itt picsogsz.
2019. júl. 16. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
#8-as! De kib..ottul bölcs vagy! Vesztettél el már valakit? Akkor is ilyen érzéketlen tuskó voltál?
2019. júl. 17. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!