Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Vajon szeret még az ex barátom?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon szeret még az ex barátom?

Figyelt kérdés
Az ex barátommal hét hónapot voltunk együtt. Viszont sokat veszekedtünk, soha nem merte felvállalni az érzéseit igazán irántam, nem mert megnyílni nekem, még a szüleinek sem mutatott be... De miután szakítottunk, hiába próbálkozunk mással, mindig visszatértünk egymáshoz és barátság extrákkal lett a vége. De ezek a barátság extrákkal dolgok sem működtek mindig túl jól. Az elején mindig minden rendben, majd volt, hogy három napon keresztül nem kerestük egymást. Mégis, azt érzem, még érez irántam valamit, mert a suliban is, ha egy fiúval vagyok, fix, hogy megjelenik a környékünkön, sőt, volt, hogy odaült mellénk, nagyon sokat néz, amikor kavartam egy másik sráccal kérdezősködött róla, találkozgatni akart velem. De ha még érez irántam valamit, miért nem mondja el? Teljesen azt látom rajta, hogy szeretne velem lenni, és nem csak fizikálisan, de valamiért magának sem vallja be, és nem értem miért nem mer törődni velem és miért nem hagyja,hogy én is ezt tegyem vele. Mit tehetnék? Lehet, hogy csak képzelődöm?
2019. júl. 13. 21:02
 1/3 anonim ***** válasza:
76%

Csak nem akarja, hogy másé lény. Területvédő, kicsit.


Koptasd le, ha nem akarod hogy folyamat a bokádon legyen.

2019. júl. 13. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Beszélj vele!Ha idegesít téged mondd el neki!Ha meg akarsz tőle valamit,és ő is,akkor jöjjeek össze!
2019. júl. 16. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Jöjjetek*
2019. júl. 16. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!