Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Egy picit túlsúlyos lány is...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy picit túlsúlyos lány is lehet vonzó egy fiúnak? (Kb 20 kiló felesleg, főleg combon hason mellen és fenéken)

Figyelt kérdés

2019. júl. 16. 22:55
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
A 6. Válaszoló pasi... Senki ne dőljön be neki :) beszéltem vele, sokat és felajánlotta, hogy lenne egy pasi barátja nekem :D aki ugyebár Ő maga....
2019. júl. 17. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Szia kedves kérdező! Én kifejezetten a nagyon nagy mellű nőket kedvelem ;). Az hogy van rajtad husi, nem baj, extrém kövér barátnőm is volt már. Ott sem a súllyal volt gond hanem a hozzáállással. A betegséged sem olyan szörnyű hogy ne lehetne férfiként tolerálni. :)

Ha szívesen ismerkednél, írhatsz privit. Szép napot,

27/F

2019. júl. 17. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Jó neked, hogy van melled. Nekem mindenhol van felesleg, de a mellemen éppen nincs :))
2019. júl. 18. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Betegnek én is az vagyok, és annak még hátrányai is vannak(extrém tévhitek, hallucinációk és paranoia) és a gyógyszerektől meg hízok így szerintem így se, úgyse vagyok vonzó senkinek. (20/5 kg túlsúllyal szintén
2019. júl. 18. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
A 35-40 szazalek túlsúly az pici ??
2019. júl. 18. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!