Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nagyon le szeretnék fogyni!...

Nagyon le szeretnék fogyni! Nem vagyok kövér, viszont van felesleg combon, fenéken. Kellene normális étrend. Milyen módszerekkel tudnék eredményt elérni?

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok,mindig nyárra van tervezve a nagy fogyást,alakulást de sosem teszem meg.Nem szeretnék vékony lenni,széles csipőm van,szeretnék középméretű popót és formás combokat. :D van itthon taposógépem,ugrálókötél,kerékpár,görkori,emelett hetente 2x tudnék járni zumbázni.(az oktató brutál jó,voltam párszor)viszont az étkezéssel van problémám..1órára megyek iskolába,este fél 8kor érek haza!Délután nem tudok mit vinni,ott mind szemét étel van,néha viszek gyümölcsöt viszont este 8 ig éhen halok.. Valaki tudna segiteni?Nagyon megköszönném. :)
2013. okt. 12. 21:11
 1/2 anonim válasza:

napi 40-45 perc ugrálokötelezés formál és fogyaszt is.

1hónap alatt olyan változást lehet elérni vele. én is ezt csinálom meg plusz erősíté, de én nem diétázom.

2013. okt. 13. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Én a rendszeres sportolást ajánlom. Mivel délután mész suliba délelőtt van időd mozogni. Kelj korán, ne lustálkodj sokáig. Sokkal éberebb leszel napközben, ha 6-7 körül kelsz. Reggel ébredés után igyál egy nagy pohár vizet (lehetőleg mentes ásványvizet vagy ártézi vizet), mert a hidratálás nagyon fontos. Majd reggelizz egy kiadósat, de ne vidd túlzásba. Egy rántotta vagy pirítós, utána egy alma éppen megteszi. De ezt az étkezést soha ne hagyd ki, mert ez adja a kezdő löketet a napra. Aztán egy félóra elteltével (mivel teli hassal nem ajánlatos) menj el kocogni a környéken. 20-30 perc futás után frissebb és éberebb leszel. Nem kell intenzíven csak folyamatosan. A bemelegítést és a levezetést se felejtsd el! Ha viszont nincs kedved rohangálni (főleg télen a hidegben), akkor otthon a szobában is tudsz tornázni egy órát. A neten vannak különböző alakformáló-zsírégető, kardio edzéstervek. Böngéssz kicsit! :)
2013. okt. 31. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!