Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Valamit rosszul csinálok,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Terr kérdése:

Valamit rosszul csinálok, vagy velem van a baj?

Figyelt kérdés

19 éves fiú vagyok és életemben háromszor voltam szerelmes. Eddig ezzel semmi baj. A baj az, hogy mind a háromszor olyan lányba szerettem bele, akivel már nagyon jóban voltam. De tényleg jóban.

Valahogy szépen lassan a ahogy jobban megismertem őket, megosztottunk mélyebb dolgokat, mind háromban megláttam valamit. És onnantól szépen lassan puff, szeretem, vége.


Konkrétan az életem történetét szövi át eddig a pontiig a három nagy szerelem, ami mind rosszul végződött. Hozzá kell tennem, hogy sajnos régebben nagyon erősen "Nice Guy" voltam. nem mertem kinyilvánítani az érzelmeimet, most is alig tudom, de a többi kellemetlen személyiség jegyet (elvárás a lányok felé, passzívagresszió, stb) sikerült levetkőznöm tudatosan.


az elsővel 1 éven át voltunk barátok, majd 4 évig nem tudtam hozzá se szólni... amikor rájöttem hogy soha nem leszek neki olyan fontos mint szeretném nagyon dühös lettem... 13 éves voltam. nem tudtam kezelni a helyzetet. De az a fájdalom amit akkor éreztem amikor otthagytam évekre megbénított teljesen.


16 évesen volt a második, ott is barátok lettünk előbb majd egyre többet találkozgattunk és el tudjátok képzelni. Ott már küzdöttem hogy ne szeressek bele, ezt neki is megmondtam, utána még tovább voltunk kisit barátok, de aztán vége lett mert nem tudtam rendesen kezelni magam.


19 évesen. ugyanez a forgatókönyv. nála is küzdöttem ez ellen, miért is ne tettem volna eddig mindig beszoptam. aztán megmondtam neki nyíltan, és ő szépen elutasított. megkérdezte lehetünk e barátok... mit mondhattam volna...


ez van. valaki mondja meg, hogy mi ez mert tönkretesz.

nem vagyok a randizgatós típus, de nem vagyok egy béta hím. Ha akarom azért tudok sármos is lenni, meg ahogy megítélem rosszul sem nézek ki, van elég önbizalmam odamenni a lányokhoz meg minden. és mégis a barátaimba szeretek bele.


Ha valakinek hasonló tapasztalata van, vagy csak tud valamit tanácsolni kérem tegye meg..



2019. júl. 18. 22:38
 1/6 anonim válasza:
100%

Haver bocsi, az utolsónak a friendzonejában voltál, onnan nagyon ritka, aki kikerül.


A másodiknál nem értem, miért küzdöttél, hogy ne szeress bele. Ha beleszeretsz és viszonozza, lassan 3 éve lehetne a barátnőd...


Bocsi az elsőnél 13 évesen nem hinném, hogy még olyan fontos lennél bárkinek ilyen idősen... Ez évek múlva lehet kialakul, lehet nem. Nem tudni, de lehetett volna.


Összefoglalva: ha beleszerettél, akkor előtte miért küzdöttél, hogy ne? Nyugodtan. Legalább nem vagy neki ismeretlen, ha barátkoztatok és jobban is bízik benned.

2019. júl. 18. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszi a Gyors választ #1!


Mind három esetben tiszta volt hogy ők nem szeretnének kapcsolatot velem a barátságon kívül. a 2.nak barátja is volt akkor. és beleszerettem, és tudta is. azért és a barátság ért próbáltam... nem tudom... vissza csinálni(?) mert tudtam hogy rossz vége lesz.


most már persze rengeteg dolgot másként csinálnék mint régen.

2019. júl. 18. 22:58
 3/6 A kérdező kommentje:
ÉS mind a háromnak olyan mélyen voltam a friendzone-jába ahova a nap sem süt le :D csak hogy ez se legyen kérdés.
2019. júl. 18. 23:10
 4/6 anonim ***** válasza:
91%
Nézd, ez három eset az életedből, de szerintem lesz még több is. Az teljesen normális,hogy úgyszeretsz bele alányba,hogy ismered és tényleg közel érzed magadhoz,sőt ennek kéne a természetesnek lenni. De nem hibáztathatod se magad, se a lányoakt,hogyha ők nem éreznek ugyanúgy. Semmi baj veled,nem vagy megátkozva vagy ilyesmi. Egyszerűen csak nem a megfelelő lányokat fogtad ki. Majd eljön a te időd.
2019. júl. 18. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Mr Jani Bä válasza:

Szia

Teljesen megtudlak érteni

Én két fél éves kapcsolaton vagyok túl és tudom milyen az ha nem akar valaki többet

És van hogy nekem is "meg kell húznom a féket"

Az meg hogy a barátaidba szeretsz bele az nem para így egészséges

Tip

Nekem ha ilyen gondolatok jutottak eszembe mindig elfoglaltam magam pl projektekbe kezdtem amik minden időm lekötötték

15/F

2019. júl. 19. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Kössz a kommenteket, és a jó szavakat. Eltelt pár hét és egész máshogy látom a dolgokat. Összeszedtem magam, kidolgoztam ezt a rohadás depressziót magamból (a projektes komment mondhatni bejött) Újra ott vagyok a szeren, volt egy mélypont és kellett az a lelkesítés amit itt kaptam. Kösz srácok! minden jót!
2019. aug. 8. 12:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!