Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Hol lehet titeket...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Hol lehet titeket megismerni élőben? Aki picit visszahúzódóbb, ő hol ismerkedik, vagy hol várja, hogy rátaláljunk? Valamit rosszul csinálok?

Figyelt kérdés

Az a problémám, hogy már közel egy éve próbálkozom, kisebb, nagyobb szünetekkel tarkítva, megtalálni azt a lányt, akire ránézek és rögtön azt érzem, hogy ő hozzá odatudom menni, oda kell mennem, mert vonz a kisugárzása. A problémát a helyszín okozza számomra, mivel olyan iskolába járok, ahol van két három lány, de ők mindnek párja van. Könyvtárba nem járok, és a baráti társaságok, bulikba nem megyek, mivel az nem az én stílusom, és mert nem is találom túl megfelelőnek arra, hogy ott megtalálom a nekem való lányt. A tömegközlekedést is próbálgatom, de szinte heti kétszer szállok valamilyen járműre, általában gyalog közlekedem. Jelenlegi sportolásom a korcsolya pálya, amit heti többszöri rendszerességgel csinálom, és ott próbálkoztam még, de ott pont nem találtam még olyan lányt aki megfogott volna egy kicsit is. Lehet én csinálom rosszul az egészet, nem tudom. Feladni nem szeretném, mivel a vágy nagy bennem.

Online ismerkedésben annyi a tapasztalatom, hogy nem szeretnék online, mivel eddig mindig azokat a lányokat találtam meg, aki tökéletes belsővel rendelkezik, de mihelyt kiderült, hogy is néz ki, akkor rögtön lemondtam róla, mert nekem nem igazán jött be.


Tehát, most nem igazán tudom, hogy mi a probléma, mert még oda is mernék menni, ha meglátnám azt a lányt aki egy picit is felkelti az érdeklődésemet.

Szerintetek, mit tegyek? Hol érdemes ismerkednem?

Hol találhatlak meg titeket élőben, lányok?



Előre is köszönöm a válaszokat! 17F



2019. jan. 15. 20:03
 1/7 anonim ***** válasza:
67%
Nagyvárosban laksz?
2019. jan. 15. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%
Esetleg rendezvényken, buliban, de igazán nincs ilyen hely szerintem ahova ismerkedni járunk szerintem. Amúgy bárhol megtalálsz simán leszólithatsz bárkit ha úgylátod nyitott lenne rá szerintem. Sok sikert. 16L
2019. jan. 15. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddig válaszokat! Igen Budapesten lakom, csak nem a belvárosi részén. Van rá esély, hogy egyszer az utcán fogok megpillantani egy olyan lányt aki azért láttam meg , mert rám vár?
2019. jan. 15. 20:37
 4/7 anonim ***** válasza:
52%
Akkor nincs mitől fosnod.
2019. jan. 15. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
81%

Ha megoldottad írj.


Én is keresem őket. :D


f21

2019. jan. 15. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
24%
Hogy hol találod meg őket? BMW-ben ülnek egy gyökér csávó mellett.. Aki persze nem tiszteli őket, viszont legalább van pénze. A lányok többsége megelékszik ezzel. "Tisztelet a kivételnek, csak kár hogy egyet sem ismerek".. ;)
2019. jan. 27. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
88%

Ez azért elég kedves. '' aki tökéletes belsővel rendelkezik, de mihelyt kiderult, hogy is néz ki. Rögtön lemondtam róla. ''.

Lehet, hogy rólad is ugyan ezt gondolják. Tehát akinek a besloje szerinted tökéletes, az mind ronda. Gratulálok. 🙏

16/l

2019. júl. 15. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!