Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nektek bejönne egy ilyen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek bejönne egy ilyen lány? Én csinálok valamit ennyire rosszul?

Figyelt kérdés

16/l vagyok

13-14évesen volt egy kb.2 hónapos kapcsolatom,azóta csak ilyen kapcsolat"alakulásaim" voltak

De egyik sem jött össze,

Szóval hihetetlenül el vagyok keseredve, hogy ennyire nem kellenék a fiúknak? Amúgy 2 ilyen "alakuló" kapcsolatom volt azóta. Borzasztó sokan nem szeretnek pl.az osztályom sem őszintén,nem értem miért..nagyon bánt a dolog, nem tettem ellenük semmit, nem tudom miért ilyenek.

Na de magamról:(képet nem fogok küldeni!)jót,rosszat egyaránt írok.

172cm vagyok,most fogytam 80ról 69re, így az alakommal már nincsen bajom,szerintem nem szép az a nagyon vékony, nekem ez így pont jó(vagyis szépen lassan 65re le szeretnék menni,de az már úgysem annyira látványos)A bőröm nem túl feszes, mert ugy sokat fogytam,és nem vittem túlzásba a sportot sajnos,de nem vészes annyira. Barna a szemem,szemüveges vagyok, barna a hajam, a derekam fölé ér kb10cm-vel, alul vörös(nem piros!!)

Volt fogszabim,szóval fogaimmal sincsen baj.


2019. máj. 1. 20:20
 1/8 anonim ***** válasza:
92%
Fontos a külső valóban, de az önmagában nem minden. A belső tulajdonságaidról miért nem írtál?
2019. máj. 1. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 SIDLER22 ***** válasza:
66%
Nkeem nem jönne be. De amíg nem küldesz legalább privátban képet addig nem mondok semmi hiteleset.
2019. máj. 1. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
58%

Az tudományos tény, hogy vannak ilyen "ütné pofájú" illetők. Ennek van egy ilyen tudományos neve is. A lényege az, hogy meglátod és legszivesebben megvernéd. Semmit nem csinál, de az is ellenszenves.

Jó lenne tudni, hogy nálad is ez van, hogy egyből agresszivitást váltasz-e ki másokból. Valamint azt is jó lenne tudni, hogy milyen a belsőd.

2019. máj. 1. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
24%
Szerintem nincs veled semmi baj. A fiúk többsége csak a külsőre megy sajnos, én pont nem. A belsődről viszont nem meséltél, így nem tudom, bejönnél-e. De első benyomás alapján szimpatikus vagy.
2019. máj. 1. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
35%
Igen
2019. máj. 1. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
83%
Belső tulajdonságok? Elsősorban abban keresd a hibát... Talán zárkózott vagy, nem mersz nyitni senki felé, nincs önbizalmad, stb. Ez azért sokat jelent ám!
2019. máj. 1. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs veled semmi baj a leírtak alapján de mivel nem ismerlek ez ennyiben ki is merül
2019. máj. 1. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

kép alapján nehéz megmondani, hogy a külspőd-e a probléma.

ahogy mások is írták, a belső is nagyon fontos. lehet (nem sértés, ezt is írták), hogy a személyiséged miatt nem szeret az osztályod. ez persze nem lesz örökké így, találsz majd valahol embereket, akik szeretnek és a barátaid lesznek.

2019. máj. 5. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!