Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek ha szerelmes...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha szerelmes vagyok de a fiú az kicsit furcsa?

Figyelt kérdés
Már nem úgy furcsa hogy beteg vagy ilyesmi. Az történt hogy végre szerelmes vagyok meg minden de a srác már is át akar jönni pedig még nem is találkoztunk. Úgy érzem megbántottam azzal hogy azt mondtam még ne siessünk mert még nem is találkoztunk. De egyben meg is könnyebbültem. Segítsetek mit tegyek?

2019. júl. 21. 11:23
 1/6 anonim ***** válasza:
85%

B+, hogy lehet valaki szerelmes, ha még nem is találkozott a másikkal emberrel?

A wc papír guriga ia esélyes nálad, ha színes?

2019. júl. 21. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
64%

Hát ennyi infó alapján nem furcsának tűnik, csak rárepülne a szexre.


Még light-osak a határaid. Azért könnyebbültél meg, mert sikerült elhárítani a "problémát", de magadat a másik elé helyezed és azon gondolkodsz hogy neki mi jó vagy mi esik rosszul. És neked mi jó? Nem kéne kihagyni magad a képletből.


Leegyszerűsítve: nem találkoztatok még, de már menne szobára. A barátnődnek mit mondanál, ha ebben a helyzetben lenne? Lehet ez a beleképzelés segít a jövőben is.

2019. júl. 21. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
61%

hat talalkozz vele es ennyi.

ha szimpi + bejon, hajra ...

2019. júl. 21. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
44%

Hát ha megbántodik azon amit mondtál, az már legyen az ő baja.

Feltételezhető, hogy ezzel zsarolna. Vagy nevezzük manipulálásnak.

Az mindenesetre intő jel, hogy még nem is találkoztatok de már "át akar menni" hozzád.

Lehet, hogy egyoldalú a szerelmed?

2019. júl. 21. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Talizz vele és meglátod, milyen az életben. Kiderül, valóban csak ágyba akar vinni, vagy több is van e a fiúban.
2019. júl. 21. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ne magadhoz hívd át, ha normális akkor randit szervezne neked! Városban kávé, mozi ilyenek!
2019. júl. 30. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!