Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lanyok. Miert van az, hogy ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pilóta1212 kérdése:

Lanyok. Miert van az, hogy ha valaki szeret titeket meg becsul buszke ratok ti szartok ra es csak a bunko paraszt embereket akarjatok?

Figyelt kérdés
2019. júl. 24. 15:25
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
91%
Ne általánosíts. Nem mindenki ilyen, csak lehet, te ezeket találod meg.
2019. júl. 24. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
87%
Igy van,az elsőnek igaza van!!
2019. júl. 24. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
91%
Fiúk. Miért van az, hogy ha rosszul választotok vagy bármi bántódás ér titeket, rögtön általánosítotok? Lépj tovább, nem neked való az illető, majd lesz más. Ha pofára esel, kelj is fel a földről, nem kell másokat hibáztatni, mert kifogtál egy ilyen lányt.
2019. júl. 24. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
93%

Először is ne általánosíts.


Másrészt, attól, hogy én bejövök neki, attól még nekem nem lesz szimpatikus. Olyannal meg nem jönnék össze, akibe nem vagyok szerelmes, hiába szeret ő engem. Ha ez nem kölcsönös, esélytelen.

2019. júl. 24. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
67%
Ne általánosíts.
2019. júl. 24. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
91%

1. Ne általánosíts

2. Tipikusan olyannak tűnsz, akit egyszer visszautasítottak, ezért most minden veled szembejövő lányt lek◇rvázol

3. Attól, hogy valakit bunkónak gondolsz, még nem biztos hogy az, csak nem akarod eléggé megismerni, ezért a felszín alapján ítélsz.

2019. júl. 24. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
89%
Mert lehet, hogy az a bunkó paraszt sokkal érdekesebb, kedvesebb és türelmesebb mint egy általánosító névtelen gyakorin, aki kétszer tartotta egy lánynak az ajtót """illedelmességből"""" és elvárja hogy ágyba ugorjon vele.
2019. júl. 24. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
63%
2019. júl. 24. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
51%
Itt Gyakorin minden srác, minden lány kivétel minden alól. Érdecash :D
2019. júl. 24. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
9: Wow, talán nem lehet pár ember viselkedése alapján leszűrni következtetéseket egy egész csoportra milliónyi taggal mert több kivétel is lesz.
2019. júl. 24. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!