Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol ismerhetnék meg elvontabb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol ismerhetnék meg elvontabb embereket? 17/l

Figyelt kérdés

sziasztok,

művész-beállítottságú, művelt, irodalmár, festeni-szerető emberek, ti hol találtok hozzátok hasonló beállítottságú embereket?

sajnos a környezetemben nem nagyon vannak ilyen típusú ismerőseim, valakinek valami tipp?

előre is köszönöm! :)


2019. júl. 24. 21:46
 1/6 anonim ***** válasza:
63%

Szimplán kezd beszélni az emberekkel arról ami érdekel. Ha őt is érdekli, élvezi a csevegést akkor majd alakul.


Járj el művész táborokba, van egy halom.


Vagy csak szimplán írt rá mindenkire gyakorin, csak akad valaki.


Egyik kedvenc írom Ken Follett


18/f

2019. júl. 24. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
67%

1 nek igaza van ennél többet nem tehetsz


Én is szeretek olvasni osztályomban van egy másik lány aki szeret olvasni de teljesen mást és előszeretettel szólja le az általam olvasott könyveket szóval ha találsz olyat aki szeret olvasni / rajzolni stb. Nem biztos hogy jól kijöttök

16l

2019. júl. 24. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
63%

Face eseményeket érdemes követni, szoktak érdekes programok lenni pl. festéssel vagy művészettel kapcsolatban, esetleg - akár ingyenes - kiállítások. Nézz körbe ahol laksz, vagy a legközelebbi nagyvárosban, biztos lesznek olyan helyek, ahol gyakran szoktak ilyesmik lenni.


Egyes fórumok vagy csoportok még talán, amik eköré épülnek, vagy sulikban is ugye szoktak különböző kiállításokat vagy programokat szervezni adott téma köré (ha nem is mind, de jó pár), azokra is el lehet nézni és a kiállítókkal például beszélgetni, összebarátkozni.

2019. júl. 24. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
63%
Én színjátszó csoportokban találkoztam sok hasonlóval. Én táncos vagyok, de volt köztünk több képzős és zenés szenvedélyeknek hódoló is.
2019. júl. 24. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Soulmania válasza:
Scooter koncerten😁
2019. aug. 2. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem pont ilyen beállítottságúak a barátaim, meg az ő barátaik is, szóval viszonylag könnyű dolgom van.:D

De tudom, hogy ha ez nem így lenne, nagyon nehezen találnék rá ilyen embikre, rendkívül ritka mostanában a műveltség.:/

Szóval megértelek.

Segíteni sajnos nem tudok, de gondoltam, mi, a posztmodern kor elveszett lelkei tartsunk össze, vagy mi.:D


(szintén 17L)

2019. aug. 2. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!