Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hol ismerhetnék meg alternatív...

Hol ismerhetnék meg alternatív embereket?

Figyelt kérdés

Gondolom főként az Interneten lehetséges, de azon belül hol?

A stílus mindegy, lehetnek kockák, emo-k, rockerek, animések, vagy bárki, aki egy alternatív életstílust él, a lényeg annyi, hogy ilyen emberekkel tudjam körbevenni magam. A helyzet az, hogy velük érzem jól magam, de a jelenleg ismert ilyen emberek számomra túl szocializálódottak, mindig emberek között akarnak lenni, az meg nekem nem igazán megy.

A nem is teljesen mindegy, mivel csak barátkozni akarok, vagy csak embereket találni akikkel néha leülünk kockulni vagy Skypeolni egyet, esetleg találkozni a távoli jövőben.

Bármi ilyen weboldal? :)

18F


2017. okt. 27. 21:07
 1/5 anonim ***** válasza:

S egy szép napon lámpaernyőt csinál belőled:DDD

Itt ilyenekből találsz rendesen, úgy tapasztaltam...

2017. okt. 27. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sajnos nem ismerek normális oldalat. Esetleg itt tudsz találni a véletlen folyamán. :) Én is szeretem az alternatív zenét, koncerteken szoktam új embereket megismerni, interneten még nem próbálkoztam. Esetleg járj több koncertre, nekem az bevált. :)
2017. okt. 27. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Próbálkozz,

ės ezt tedd tudatosan, következtetésekkel, legalább tapasztalat szerzės céljából.

Hosonló beállítottságú vagyok és van hogy ilyen helyekről önként távozok.

2017. okt. 28. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Aranyos történet #1. :D


Itt nem szeretek ráírni emberekre, mivel nem az az oldal célja, hogy az élettelenek összehaverkodjanak. :D Ha nagyritkán írok is, érzem, hogy nem beszélgetni akar az illető, csak a problémájára keres megoldást, és miután azt megkapja, jó ha 2 sort ír válaszként... akik meg rám szoktak írni... Van egy emberke, aki már legalább 15x írt (most is), de mikor először elkezdtünk beszélni, válaszolni sem volt képes, meg vannak a simán fura emberek (fura nem a jó értelmében), akik amellett, hogy írástudatlanok, még a kentaúrokban is halál komolyan hisznek, azt hiszem ez az a szint, ami már túl alternatív. :0

2017. okt. 28. 10:26
 5/5 anonim ***** válasza:

Én alternatív vagyok és az egyik barátomat, aki szintén alternatív, pont itt, Gyakorin ismertem meg :) persze, találtam egy rendeset, de mellette rám akaszkodott egy tucat idióta is... De van pár alter barátom, szóval működik a vonzás törvénye :)

Egyszerűen csak keress, alternatívok mindenhol vannak, csak észre kell őket venni.

15\l

2017. okt. 29. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!