Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan szerezzek pasit minnél...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezzek pasit minnél előbb?

Figyelt kérdés

Már 17 éves vagyok és sosem volt barátom. Ez nagyon elszomorít, és gyorsan szeretnék összeszedni valakit.

Átlagos vagyok, ha kicsípem magam akkor talán szép is, de azért nem vagyok nagy szám. Visszahúzódó vagyok, nem merek kezdeményezni.

Nem kérek privátokat, nem itt akarok ismerkedni, hanem tanácsokat szeretnék hogy mit kell tennem/hova kell mennem ha azt akarom h odajöjjenek hozzám. Nem járok bulizni, discoba meg ilyesmi helyekre nem is akarom betenni a lábam, inkább házibuliba vagy koncertre szeretek menni, de csak ritkán szoktam.

Esetleg elkezdhetnék valami új hobbit...

Régen benyaltam azt hogy ne erőltesd, majd megtalálod az igazit stb, de rájöttem hogy ez nettó fszság, és tenni kéne valamit. Suliban nincs sok esélyem, mondjuk úgy hogy nem érdekelnek a korombeli fiúk. (Jó, azért nem is öreget akarok, nagyon max 30 évest)

Légyszi segítsetek, mit csináljak?


2019. aug. 4. 18:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
69%

Az új hobbi jó ötlet, de csak akkor, ha helyszín is van hozzá, pl az edzés ilyen.

A másik, hogy kezdj el ilyen-olyan eseményekre járni, pl szabadtéri koncertek, ahol potenciálisan megjelenthet a neked megfelelő korosztály.

2019. aug. 4. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
24%
Törődj bele ez van
2019. aug. 4. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
85%

Elolvastad már a leveleket, amiket eddig írtak neked a kiéhezett (ötvenes) srácok?

Társkeresőzz.

2019. aug. 4. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Szeretnél "Valami Követ" -szörnyet kapni? Mert így kapsz "Valami Követ" -szörnyet.
2019. aug. 4. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
81%

A társkeresőzés nem hülyeség, csak próbáld elkerülni azokat a fiúkat, akik csak dugni akarnak. Amúgy szerintem egy lány is kezdeményezhet, ez nem hiszem, hogy ciki lenne. Max elutasítanak, és megkéred, hogy ne mondja el senkinek. (Legalábbis a normális fiúk megtennének neked ennyit gondolom.)

21/F

2019. aug. 4. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 SIDLER22 ***** válasza:
35%
Én engem is elszomorított 14-15 évesen, hogy akartam barátnőt, de minden lány csak kiröhögött. Mostmár beletörődtem, hogy nekem nem is nagyon lesz. Ha neked is ilyen lesz, törődj bele te is és hagyd a francba. Lányok amúgy is csak azért akarnak palit mert menő vagy mert sok a pénze. 19 évem alatt egyszer nem láttam kivételt.
2019. aug. 4. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Szia.

Internetes ismerkedéssel mi a bajod?

2019. aug. 4. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
36%
Inkább később legyen maradandó mint hamar legyen kaland, abból csak sérelmed adódna, mivel vélhetően még szűz vagy ezért olyannal veszítsd el lehetőleg, aki nem a rövid dolgok híve. Ja, és 17 éves vagy, ne legyen cél a 30 éves kor, olyan 3-4 év korkülönbség bőven elég szerintem.
2019. aug. 4. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
regisztrálj a rosszlányokra.
2019. aug. 4. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Koszi a normalis valaszokat.

A 4-est nem értettem.

A netes társkereséssel nincsenek jó tapasztalataim, de lehet hogy megpróbálom mégegyszer.

Nem cél a 30, az csak a felső korhatár. A legjobb 20 körüli lenne, de ez mellékes.

2019. aug. 4. 22:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!