Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan szerezzek pasit ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezzek pasit ha magasak az elvárásaim?

Figyelt kérdés
Hogyan legyen jó pasim ha nagyon magasak az elvárásaim és én ehhez képest nem nézek ki olyan jol és nem is tervezek soha valtoztatni az elvárásaimon. Hogyan kezdjek esetleg beszelgetest vagy probaljak celozgatni valamivek hogy ők kezdeményezzenek?

2019. jan. 22. 20:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
31%

Én pont ugyan így vagyok ....

Tudom nem válasz a kérdésre🤔 ,de legalább tudd nem vagy egyedül 😉

Lany/16

2019. jan. 22. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Állj . Hogyan ne legyen pasid. Vigyázz mit gondolsz és mit akarsz mert nem fogod megkapni😃
2019. jan. 22. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
66%

Ahh nemar tényleg

És csak dísznek lennének vagy mi?

16/l

2019. jan. 22. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Aha...Az egy dolog hogy mit akarsz vagy tervezel el magadban, de nem biztos hogy úgy fog alakulni...
2019. jan. 22. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Most már nagyon kíváncsi lennék mik lennenek ezek a magas elvárások.
2019. jan. 22. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
95%
Hát akinek (koviubi3 nevű felhasználó neve), ott biztos sok lehet az elvárása a másikkal szembe?XD
2019. jan. 22. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Változtass magadon. Ha szerelmes leszel mennek a kukába az elvárások. Szerencsére a szerelem totá vak és idióta.
2019. jan. 22. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
Nem tul nehez rajonni, egyszeruen neked is jol kene kinezned. Ha nem nezel ki valahogy, akkor milyen jogon lenne jo palid, nyilvan ok sem hulyek hogy igenytelen lannyal jojjenek ossze, foleg ha mar ok neznek is ki valahogy 🤷‍♀️
2019. jan. 22. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Azzal, hogy kamu kérdést írsz ki sehogy😀
2019. jan. 22. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Szeretnék egy jó csajt, de ronda vagyok. Szeretnék sok pénzt de nem akarok dolgozni. Szeretnék egy koviubit, úgyhogy megyek is a konyhába.
2019. jan. 22. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!