Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogyan szerezzek minnel tobb...

David Guetta kérdése:

Hogyan szerezzek minnel tobb pénzt diakként? (hétköznap) Többi lent!

Figyelt kérdés
Szoval roviden rólam, lassan 20 éves vagyok,férfi. Tavaly érettségiztem, moost épületgépész technikusnak tanulok. Suli mellett minden hetvegen dolgozok már lassan 2 éve. Szombat vasarnap 6-18 ig. Napi bejelentéssel. Kethavonta hagyok ki egy-szombatot vagy teljes hétvégét. Nagyon szorgalmas vagyok és kitartó. Az évben a suli igazgató megengedte hogy pentekenként is dolgozzak mert csak 4 oram van ami csak elmélet. Nagyon tudok spórolni! Januárban 670ft ot költöttem el. Se nasi se semmi. Nem dohányzom nem alkoholizálok, partyarc sem vagyok. Minden álmom egy nagy motor és jogsi rá. Most erre gyujtok. Majd kovetkezo nyarig egy uj autot szeretnék venni, lecserélném a swiftet. Faluban lakom, miskolcra járok suliba. A KÉRDÉSEM AZ LENNE HOGY MIVEL TUDNÉK MÉG PÉNZT KERESNI HÉTKÖZNAP IS? nagyon szivesen meghallgatnék pár biztos tanácsot. Már az is jó ha csak heti 1-2 ezret hoz. A tipmixet hanyagolnám. Válaszaitokat előre is köszönöm! Szép napot mindenkinek!!

2017. jan. 30. 20:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Hogy költöttél 670 forintot ha van egy autód? Nem kell bele benzin?
2017. jan. 30. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az autóval csak melózni járok, amit 100% fedez a cég. Biztositás pedig negyedévente van.
2017. jan. 31. 15:30
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha nem autóval járnál be megspórolnád a biztosítást, az értékvesztést, az átiratás költségét, szervízköltséget. Min. 10-20 ezret havonta.
2017. jan. 31. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
3 havonta 7000ft a biztositás, a kocsi nem a nevemen van. 19 km a melohely ez heti 3x nem sok. Szóval a szerviz igény sem sok. Jobb idő lesz, bicóval szeretnék járni, busz nagyon rosszul jár. És drága is mert nagy kört tesz meg
2017. jan. 31. 18:32
 5/5 A kérdező kommentje:
Valaki? tipp?
2017. febr. 15. 14:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!