Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mért van az hogy itt olvasom...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért van az hogy itt olvasom a komentekt és csomóan írják hogy nekik teltebb lányok jönnek be de valahogy a való életben nem találok ilyen fiúkat?

Figyelt kérdés
16L (nem vagyok dagat de 157 cm és 62 kg vagyok)

2019. aug. 11. 21:03
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
87%
Rossz helyen keresed őket. Ne csak a környezetedben keress, úgy több esélyed van. És merj nyugodtan kezdeményezni.
2019. aug. 11. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
88%
Ez ugyanolyan, mint az én esetem. Mindenki írja, hogy őt nem zavarja ha egy lány lapos. A valóéleben mg emiatt is félénk vagyok, amúgy sem mernék kezdeményezni. De így nálam sem teszik. Csak annyit tudok tanácsolni, hogy ne erőltess semmit sem. Majd jön valaki,aki úgy szeret ahogy vagy. 16/L
2019. aug. 11. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
37%

Kereken 20 centivel vagyok magasabb nálad és ugyanennyi kiló vagyok, így elképzelve te már nem a telt kategória vagy, főleg hogy még rajtam is van ami felesleg. :/

17/L

2019. aug. 11. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
49%
Mondjak jobbat? Engem élőben is ugyan úgy nem érdekelne hogy 50 vagy 80 kiló vagy, ha nem vagy olyan mint a többi nincs kint a fél tested és nem mutogatod magad a neten se, hasonlítasz rám elviselsz szeretsz, engem aztán nem annyira érdekel a külső.. Van 1-2 ember aki csak megjátsza mert le akar feküdni valakivel.. 157 62 vel szerintem egyáltalán nem gáz, és tény hogy ha van mit fogni az is jó, és most ezzel nem azt mondom hogy a külső vagy a dugás a lényege mindennek, de hazudnék ha azt mondanám nem akarnám, de kizárólag csak azzal aki mellettem állna és szeretne. Van aki nem hazudik elhiheted.
2019. aug. 11. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
85%

4-es voltam, nem vagyok egy nyitott csajozógép macsó, de szivesen beszélgetek és elmondom a kérdésem ha kell valakinek. Ilyenek miatt ne utáljátok már magatokat, a kis instás plázacicák egyáltalán nem jobbak mint ti! Sőt, ők nekik kéne gusztustalanul érezniük magukat, nem nektek!

18f

2019. aug. 11. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
96%
#3 Azzal ugye tisztában vagy, hogy mindenkin másképp oszlik el a súly, mert az emberek különböző genetikával rendelkeznek?
2019. aug. 11. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Az én elméletem, hogy akik ide sokat irogatnak azokkal nem fogsz találkozni utcán, mert túl kockák hozzá :D

Vagy idősebbek, és tiniként más volt még az íulésük

2019. aug. 11. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
*izlésük
2019. aug. 11. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
66%
5-ös válaszoló vagyok, utolsó, az hogy utcára nem járunk páran az tény, de ha megkedvelnék egy lányt én fixen találkoznék vele, vagy talán úgy gondolod mindenki távkapcsolatot szeretne ölelés stb nélkül?
2019. aug. 11. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Jó de #9 ha keveset vagy emberek között akkor hol ismered meg a kedves leányzót?

#7 voltam

2019. aug. 11. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!