Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mért van az hogy itt olvasom...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért van az hogy itt olvasom a komentekt és csomóan írják hogy nekik teltebb lányok jönnek be de valahogy a való életben nem találok ilyen fiúkat?

Figyelt kérdés
16L (nem vagyok dagat de 157 cm és 62 kg vagyok)

2019. aug. 11. 21:03
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
68%
5ös vagyok, hát neten ismerkednék max, megtudni róla amit kell, megnézni hogy a profilja milyen, mert hát ugye ha instás meg magamutogató akkor eleve nem mennék el vele sehova tehát érted.. Tény hogy túl visszahúzódó vagyok, de sose fogok bulizós srác lenni, hozzám hasonló lányt szeretnék, Egy kis felesleg meg egyáltalán nem zavar, nem az a fajta vagyok aki külsőre megy.. Ellenbe a lányok is olyanok sajnos
2019. aug. 11. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem rossz szándék vagy hasonló célból írok, nem felvágás vagy ilyesmi.

Az én barátnőm is hasonló számokkal van megáldva, és igen, neten ismerkedtünk meg egy véletlen csoportos beszélgetés folyamán, és nekem elsőre a személyisége tetszett meg igazán, és egy jó 2-3 héttel később cseréltünk csak 1-1 profilképet egymással, és bár hiába hajtogatja hogy ilyen meg olyan, rosszul néz ki, stb (mert az átlagos srácoknak ugye a külső minden, meg a média minden felülete is ezt hangoztatja, hogy a külseje egy embernek minden felett áll ... és ebből a kicsit molettebb leányzók ezt szűrik le, hogy ők rondák, nem szépek ... amikor pedig a 20. alkalomra is elmondom a barátnőmnem, hogy csodás, akkor elpirul, elfogadja azt amit mondtam, és hisz is benne, és igyekszem minél gyakrabban emlékeztetni erre. ^^

Marhaság, mindig akad valaki, akinek nézz bárhogyan is ki, mindig szép és gyönyörű leszel. Tündérmese igen ...

de létezik ilyen, és egy ilyen embert találni lehet hogy nehéz, de nem lehetetlen!

Kitartást kívánok a későbbiekre :)

2019. aug. 13. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
12- én miért nem lehetek ilyen szerencsés végre... :( A sok ribi ott van mindenhol, az ilyen aranyos visszahúzódó lányoknak meg vagy van párjuk vagy ők is macsó hülyegyerekeket akarnak :(
2019. aug. 15. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

#13

Nem kell ráfeszülni erre a témára, ha az ember hajtja és erőlteti, akkor egyre kevésbe lehet jó.

Nyugodj meg, és ne görcsölj rá :)

1-2 éve én is nagyon rá voltam feszülve, aztán pedig elengedtem, mert csak kikészíti az embert, és igazából nem is vártam vagy kerestem senkit, egy hatalmas véletlenből született számomra ez a csoda (a mostani barátnőm az első szerelmem).


Erre igazából egy zenével tudok a legjobban válaszolni (Edda - Csak bírd ki) :)


Csak nyugalom, tarts ki, mindenkit ér szerencse, ha nem előbb, akkor utóbb ;)

2019. aug. 17. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

13-as vagyok, 14 tudom hogy jól mondod, de az a baj hogy én szinte függeni akarok valakitől, érezni hogy valaki mellettem van elfogad szeret.. De hát nem olyan vagyok mint a korombeliek, nekem nem voltak jó élmények se barátokkal se lányokkal (1 lánnyal, de mivel már ő nem tartott ki mellettem azt is szégyenlem..)

Szar egy olyan világba élni ahol mindenkinek minden a külső, a kapcsolat meg max a szexről szól, én pedig itt vagyok egy nyomorult ide nem illő ember aki napi szinten olyan kommenteket kapok hogy inkább kössem fel magam, vagy inkább csinál r**bancot magából mint hogy velem ismerkedjen.. Ez a 2 csak a tegnapi leg kedvesebb pillanatok. Szerinted igy lehet nyugodtan élni? Nem hiszem..

2019. aug. 17. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Én is érezni szeretném, hogy elfogadnak, és szeretnek, de szerintem ez olyan lenne, hogy nincs ló szamár is jó, tehát mindegy ki, mindegy, hogy néz ki, csak nő legyen és elfogadjon, szeressen. Ez elég szarul hangzik, ez minden csak nem jó. Nekem van egy körülbelüli típus ami körül legyen, nem kell modell, se pláza cica, de ne legyen duci, mert az nem az esetem, és ennyi, ugyanúgy kell felfogni mint azt, hogy valakinek a szőkék, valakinek a barnák, valakinek a vékony, valakinek a telt. Ennyi, de ha alapból nem tetszik a telt, de csak azért elviselném mert jó lenne ha szeretne valaki, hát nem, csak azért nem.
2020. máj. 15. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!