Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol tudnék ismerkedni normális...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol tudnék ismerkedni normális fiúkkal?

Figyelt kérdés

1 barátnőm van csak,de ő neki egyre több barátja van így én egyre jobban érzem magam egyedül,magányosan.

Én nagyon vágyom a szerelemre,de sajnos nem találom meg hiába keresem(Már volt egy nagyon rosszul végződő ismerkedésem semmi komoly még csak nem is találkoztunk,de az én szívem összetört)

Nem tudom hol ismerkedhetnék.A való életben észre sem vesznek,mert csendes vagyok és nem is vagyok szép.

Anotalkról már hallottam,de ott nincsenek normális fiúk.

Hol tudnék normális fiúkkal ismerkedni?akiknek nem a külső a fontos? :(

17L


2019. febr. 22. 17:43
 1/6 anonim ***** válasza:
52%

Nem ajánlom az interneten való ismerkedest. Ki tudja, hogy kinek adja ki magát egyes ember. Vagy hogy csak milyen másik személyiségét mutat magából, mint aki.

A szépség egyébként egy teljesen relativ dolog. A magabiztosság pedig kulcsfontosságú. Mindkét félnél.

Próbáld meg inkább a személyiséged ezen részét megváltoztatni.

Hogy hogyan pasizhass? Nyugodtan szemezz tomegkozlekedesen, suliban akárkivel. Aztán vagy odamegy hozzád, vagy nem. Esetleg nyugodtan oda mehetsz egy egy társasághoz is. Nem lesz persze egyből pasid, egy hónapon belül biztosan nem. De akkor se keseredj el, ha mondjuk 1 év múlva lesz.

Akik most irtak, hogy írhatsz nekik privibe, nemtudom, hogy irtal e nekik. Én azt mondom ne igazán, persze a te dontesed, nem ismerem őket, nem tudom, milyen emberek. Csak hat ugye te sem...

2019. febr. 22. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
51%

Az előző válaszoló minden szavával egyet értek.

Az önbizalom a legvonzóbb női tulajdonságok egyike. Tanuld meg szeretni magadat és akkor hidd el, nem lesz gondod az ismerkedéssel sem.

2019. febr. 22. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne :D
2019. febr. 22. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Minthogyha értelmes lányok minden utcasarkon lenne...

18/F

2019. febr. 22. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Olyan nem létezik, akinek nem fontos a külső. Olyan van, akinek nem csak az számít.

A válasz pedig: a gimi után minden más lesz. Ha jó egyetemre mész, ott sok rendes pasi van, főleg btk-n.

Egyébként meg a külső a legkönnyebben fejleszthető vonzalmi faktor, sport és egészséges táplálkozás által.


24/F

2019. febr. 23. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Közösségekben


42/f

2019. febr. 23. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!