Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek hol lehet normális...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hol lehet normális lányokkal ismerkedni? 20/F

Figyelt kérdés

Normális alatt olyan lányokat értek, akik igényesek, nem csücsörítenek a képeken, nem rakják ki a mellüket, lehet velük értelmesen beszélgetni komolyabb témákról is.

A bulizás távol áll tőlem, egy esélyt adtam az internetes ismerkedésnek, de nem igazán találni normális lányt az ilyen online chates oldalakon. A másik meg, hogy az ilyen oldalakon kb. 20 fiúra jut egy lány. Hogyha valakit az utcán leszólítanék, valószínűleg nem venne komolyan, lenne egy előítélet, hogy én biztos rendszeresen szólítok le random lányokat az utcán.

Még arra gondoltam, hogy facebookon keresek, írok rá szimpatikus lányokra, de valószínűleg ott is jönnének az előítéletek.


2019. febr. 28. 23:29
 1/4 anonim ***** válasza:
67%

Nekem az internetes ismerkedés sosem jött be, meg nem is annyira "izgalmas" mintha leszolitanek valakit. Elég sokszor tomegkozlekedesen szemezek lánnyal, és ha jó a visszajelzés, odamegyek, elhivom valahova. Az esetek 70%ban működik. Azaz nem mindig, de döntően tobb, mint a fele.

Meg nyaron is, múlt évben lett egy három hónapos kapcsolatom úgy, hogy kimentem a közeli jatzsoterre, ott pedig két lány hintazott. Leszolitottam őket, kedvesen, de magabiztosan, mutattam nekik egy viccesebb kartyatrukkot, aztán el hívtam az egyiyket kávézni. Neki volt pasija. De a másik jött, mikor őt kérdeztem meg

2019. márc. 1. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én viszont a neten ismertem meg a párom, lassan egy éve a feleségem. Működik az, csak jól kell csinálni.
2019. márc. 1. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
37%
Könyvtárban sok a normális lány menj el oda. Én mondjuk tökre örülnék neki ha valaki ott leszólítana:D
2019. márc. 1. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Jelen csak fiatalabb vagyok :P
2019. márc. 2. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!