Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol találok olyan pasikat...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találok olyan pasikat akiknek a kicsit ducibb lányok tetszenek? Illetve ez mennyire gyakori?

Figyelt kérdés

Nem elhízottra kell gondolni, komoly szinten sportolok, csak mellette van egy kis felesleg is.

Létezik olyan akinek ez tényleg tetszik, vagy csak elfogadni szokták?

19L



2019. aug. 12. 11:17
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
82%
minden exem duci volt es csak arra izgulok mert imádom ha egy csaj olyan jo husis es puha mindenhol
2019. aug. 13. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 rmokus86 ***** válasza:
100%
Biztos a felesleg miatt nem találsz pasit? Lehet te ezt gondolod de próbáld kikérni az objektívebb ismerőseid - barátaid - családtagjaid tanácsát. A legtöbb pasit 5-10kg nem zavarja.
2019. aug. 30. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
51%

9-es vagyok, most olvastam vissza, hát ne haragudj de jó nagy hülye vagy (vagy kamu) ha privátba képet küldesz random embereknek :D

Ha van akinek nem a külső meg ilyenek számítanak az írhat ismerkedni inkább :D

18f

2019. aug. 30. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

Az én személyemben biztos:D Mi az, hogy létezik-e?? Ez nem is lehet kérdés:D Rengetegen szeretik még az extrém nagyokat is, mint pl. én, nemhogy még a kicsit ducibbat :D

Egy igazi nő nem deszka :))

2019. aug. 30. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!