Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdés

Miért nyomulnak?

Sziasztok, veletek is előfordult már olyan, hogy iszonyatosan nyomultak rátok, ami szinte már zaklatásba ment át? Ti hogyan kezelitek/kezeltétek ezt? Bennetek nincs ezután félelem? Engem nagyon meg tud ijeszteni az ilyen viselkedés, és emiatt már inkább próbálom az ismerkedést/beszélgetést kizárni az életemből, mert nem akarom, hogy újra 0-24-ben betegesen zaklasson valaki. Ezt még az is megtetőzi,hogy általában iskolámon belüliek ezek a srácok, és a tantermem előtt, közelében köröznek szünetekben. Hogyan zárjam ki ezt az egészet az életemből? L

Keress kérdéseket hasonló témákban: nyomulás, zaklatás

aug. 14. 08:57  Privát üzenet  

A válaszok

A legegyszerűbb, ha nem veszel tudomást róluk és levegőnek nézed őket, majd utána abba hagyják. Sajnos engem is csak ilyen pasik találtak meg,akiktől már lassan féltem, de megtanultam kezelni a dolgot. Nem néztem rájuk, mindenhonnan letiltottam őket stb.

Szerintem az is tud segíteni a dolgon, ha a barátnőiddel vagy és ha megbízol bennük, mond el nekik a helyzetet és ők is tudnak tanácsokkal ellátni.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont aug. 14. 09:05 Privát üzenet

Miért nem nyomulnak?

Sziasztok, veletek is előfordult már olyan, hogy iszonyatosan nem nyomultak rátok, ami már szinte nem ment át zaklatásba?...

F

A válasz 68%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont aug. 14. 12:59 Privát üzenet

Igen, utolsó :D

L

A válaszíró 59%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont aug. 14. 14:32 Privát üzenet
Mindjárt sajnállak. Ja, nem.

A válasz 69%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 66%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont aug. 14. 19:50 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Miért tetszelegnek és nyomulnak a lányok, ha mire én is veszem a lapot, visszavonulnak?
Mire utalhat ha egy lány azt mondja hogy egyre jobban fogja a fejét hogy az olyan személyiségűek mint én miért nem nyomulnak rá? 16/f
A fiúk az évfolyamról csak 3 lányra nyomulnak egyfolytában. Miért nem veszik észre a többi lányt? 16L
Miért van az, hogy én csak a 14-15 év körüli lányoknak vagyos az esete, miért csak ők nyomulnak rám, a korombeli csajok miért nem vesznek észre sem?
Melyiket válaszam? Van a suliban 2 csaj, akik nyomulnak rám. Mindkettőt kedvelem. Ti mit gondoltok rolluk? Melyiket választanátok?
Alacsony-gizda fiú vagyok, több éve volt utoljára, hogy élőben kezdeményezett nálam csaj, azóta csak fészen nyomulnak, miért van ez?

Kérdések a Tini párkapcsolatok rovatbólKérdések a Társkeresési problémák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!