Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nyomulnak?

Figyelt kérdés
Sziasztok, veletek is előfordult már olyan, hogy iszonyatosan nyomultak rátok, ami szinte már zaklatásba ment át? Ti hogyan kezelitek/kezeltétek ezt? Bennetek nincs ezután félelem? Engem nagyon meg tud ijeszteni az ilyen viselkedés, és emiatt már inkább próbálom az ismerkedést/beszélgetést kizárni az életemből, mert nem akarom, hogy újra 0-24-ben betegesen zaklasson valaki. Ezt még az is megtetőzi,hogy általában iskolámon belüliek ezek a srácok, és a tantermem előtt, közelében köröznek szünetekben. Hogyan zárjam ki ezt az egészet az életemből? L

2019. aug. 14. 08:57
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

A legegyszerűbb, ha nem veszel tudomást róluk és levegőnek nézed őket, majd utána abba hagyják. Sajnos engem is csak ilyen pasik találtak meg,akiktől már lassan féltem, de megtanultam kezelni a dolgot. Nem néztem rájuk, mindenhonnan letiltottam őket stb.

Szerintem az is tud segíteni a dolgon, ha a barátnőiddel vagy és ha megbízol bennük, mond el nekik a helyzetet és ők is tudnak tanácsokkal ellátni.

2019. aug. 14. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
72%

Miért nem nyomulnak?


Sziasztok, veletek is előfordult már olyan, hogy iszonyatosan nem nyomultak rátok, ami már szinte nem ment át zaklatásba?...


F

2019. aug. 14. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Igen, utolsó :D


L

2019. aug. 14. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
67%
Mindjárt sajnállak. Ja, nem.
2019. aug. 14. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!