Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy 17 éves fiú vagyok....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 17 éves fiú vagyok. Fontosabb dolgok rólam 2 évet tanultam taekwondot és kickboxot. Fél profi szinten megy. Most középiskolába járok. Magas, vékony vagyok. Tudnátok- e segíteni a csajozásban?

Figyelt kérdés
A lányokat megszólítani tudom akkor beszélünk egy kicsit de amikor újra összefutunk valahol nem tudok már mit mondani ez a gondom. Tudnátok benne segíteni?

2019. aug. 18. 17:04
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mivan?
2019. aug. 18. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
... mi lenne ha (ez egy nagyon elvont dolog amúgy)- ha beszélnél velük és valamilyen személyiséget mutatnál?
2019. aug. 18. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Akkor is menj oda hozzájuk, és valami cuki megjegyzést tegyél, pl azt h milyen csinos vagy ma is lenne kedved egy italra??


Rmélem h tudtam segíteni.



L

2019. aug. 18. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szerintem ha beszélgetsz velük elsőre akkor ugye megkérdezed tőle mi a helyzet stb vagy valami hasonlót.

Például azt mondja megy moziba holnap, másnap össze futsz vele megkérdezed tőle milyen volt a mozi, mit nézett meg vagy valami ilyesmi.

Ebből az is lejön neki, hogy figyelsz arra amit mond.

Vagy észre veszed, hogy fodrásznál volt, megjegyzed neki... Ez már figyelmesség is részedről.

Remélem tudtam segíteni.

16f

2019. aug. 18. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg mi történt vele a legutobbi talalkozasotok ota.
2019. aug. 18. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Persze ne a tipikus "mizu?" kérdést tedd fel, mert arra a sablonos facebook választ fogod kapni, hogy: "semmi", és jön a kínos csend.
2019. aug. 18. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ezt mindet értem de nem tudok mit tenni a kínos csönd ellen, akkor mit tudnék tenni?
2019. aug. 19. 10:42
 8/9 anonim ***** válasza:

Ilyet szól 17 éves, 2 évet tanult taekwondoot és kickboxot és félprofi szinten megy neki.


Leröhögöm a seggem mindjárt. :DDDD

2019. aug. 19. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Ha.majd 18 leszel..akkor igyál.masszivan minden csajozas előtt..akkor nem.fog erdekel hogy mit.mondasz sirva ordibálj es vizelj be a csaj előtt.
2019. aug. 30. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!