Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol lehet nagyon vékony...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet nagyon vékony lányokkal ismerkedni?

Figyelt kérdés

Ehhez hasonló testalkatú lányokkal:

[link]


2019. jún. 30. 22:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%

Kiégek :D


Kimozdulsz a lakásból, elkezdesz életet élni, és voilà, találkozni fogsz ilyen lányokkal.

2019. jún. 30. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
ja hát tesó, már mondani akartam, hogy a pszichiátrián egy csomó anorexiás van de ilyen csajekkal bárhol xdd
2019. jún. 30. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
12%
Ez engem is nagyon érdekelne :)
2019. jún. 30. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
95%
Ilyenkor amúgy mit vár a hasonló kérdések feltevője? Hogy megadunk GPS koordinátákat, ahol az “ehhez hasonló testalkatú” lányok gyülekezni szoktak?! Vagymi😭😭 megőrülök már az ilyen kérdésektől. Kimész az utcára, eljársz helyekre, aztán valahol csak belebotlasz egybe.
2019. jún. 30. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
81%

Nekem pl ilyen alakom van, de nem értem, milyen választ vársz. Mondjam meg hol lakom? Járok moziba, Mekibe, edzeni, strandra, bowlingozni, könyvtárba, túrázni, suliba és még sorolhatnám.

Bárhol találkozhatsz bárkivel.

18/L

2019. jún. 30. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanott vannak, ahol a többiek is.

Sehol nem csoportosulnak egykupacba, a többi közül kell kiválogatnod.

Ahogy a zöld szemű szőrös pasik sem járnak hordákban, hanem vegyítve vannak a többi pasival.

2019. jún. 30. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
Ez a lány inkább anorexiás🙄 legyél sikeres és gazdag és keress egy modellt ők is így néznek ki.
2019. júl. 1. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Nos, akik az anorexiás és hasonló jelzőkkel illetik a lányt...Nekem is ilyen a testalkatom, de anyukámnak és nagymamámnak is, tehát genetika...Hiába szeretnék hízni, nem tudok, de mostmár elfogtadtam és örülök neki, hogy ilyen vagyok.

A kérdésre válaszolva pedig...Ott ahol egy teltebb, vagy egy szőke hajú, vagy egy barna hajú, vagy egy kék szemű lánnyal ismerkednél...Szóval mindenhol.

2019. júl. 1. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
27%
A nagyobb kórházakban, vagy egy szoba ahol kezelik az anorexiát, vagy etiópiát vedd célba
2019. júl. 3. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem is a vékony csajok áll inkább, de azokat hamar elviszik.
2019. júl. 5. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!