Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem merek kezdeményezni,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem merek kezdeményezni, emiatt zavaró lehet?

Figyelt kérdés
Tetszik egy fiú de félek kezdeményezni mert ronda az arc bőröm , miteszeres pedig folyton kezelem meg voltam már kozmetikusnál is de mindig elő jön ,szóval így félek nyitni felé mert félek emiatt elutasít ,mit tegyek ? 16L
2019. aug. 19. 16:58
 1/10 anonim ***** válasza:
95%
Ha elutasít, elutasít, ha nem, nem. Ha úgyse tudsz mit kezdeni az arcoddal, nincs sok ráhatásod. Próbáltál már BHA-s hámlasztót?
2019. aug. 19. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Mielőbb lépj, mert előbb vagy utóbb lecsapja más a kezedről. Bár ha otthagy téged, már tudhatod hogy úgysem működött volna...

Ha szeret, elfogad így, ha mégsem, akkor nem vesztesz sokat

Csak bátorság! ;)

2019. aug. 19. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
100%
Senkinek nem tökéletes a bőre, ez ne fogjon vissza.
2019. aug. 19. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
De annyi rossz kritikát kaptam régen már ,nem az arcomra de altalanosban szinte mindig piszkaltak és e felett nem tudom túltenni magam mindig bennem van
2019. aug. 19. 17:18
 5/10 anonim ***** válasza:
43%

Neked kell kezdeményeznek lányként?

A francokat.

2019. aug. 19. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
42%
kezdeményezned*
2019. aug. 19. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
De ha nem kezdemenyezek eszre se vesz
2019. aug. 19. 18:46
 8/10 anonim ***** válasza:
42%

#7: Akkor nem történik semmi tragédia. Engem a pasizós,kínosan odamenős lányok taszítanak,pedig fiú vagyok.

Viszont vonzanak az olyan lányok,akikben van tartás, és annyi méltóság,hogy ne menjenek oda random pasikhoz enyelegni,mert nem tudnak létezni egy vad idegen srác nélkül.

2019. aug. 19. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Egyelőre próbáld az önbizalmad erősíteni, megszeretni magad, magadra koncentrálj és hogy nincs veled semmi baj azért, mert az arcbőröd nem tökéletes. Ha így jössz össze valakivel, rengetegszer fog előjönni az a probléma, hogy másokhoz hasonlítod és alulértékeled magad, megkeserítve a magad és a másik életét.


Kezdeményezhetsz amúgy nyugodtan te is, nincs abban sem semmi, hogy odamész és elkezdesz beszélgetni vele amiről jól esik, vagy valami apró dologról (pl. a suliban lesz valami esemény, hallottál egy eseményről a városban vagy akármi). Nem tudsz mást irányítani, te annyit tudsz tenni hogy lehetőséget kínálsz, ha nem akar ismerkedni, akkor legalább könnyen túl tudsz lépni rajta. Csak ne úgy gondolj erre az egészre, hogy most vagy soha, nem kell bálványozni. Millió és millió srác van a világon, akivel boldog lehetsz és jól kijöhettek egymással.

2019. aug. 19. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Amíg nincs önbizalmad,nem fogsz odamenni senkihez(és neked nem is kell). Azzal nem fogod az önbizalmadat növelni,hogy odamész valakihez.

A bőröd helyzetét 100 fiú sem fogja megoldani. Vagy megpróbálod elfogadni,vagy kipróbálsz még más módszereket a bőrödre,mert van bőven.

2019. aug. 21. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!