Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem tudom, hogy tudnék kezdemé...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom, hogy tudnék kezdeményezni, segitenetek?

Figyelt kérdés
Van egy lány aki tetszik és egy utcával lakik messzebb mint én, nem igazán ismerjük egymást (kb semennyire), összesen egyszer beszeltünk akkor is csak snapchaten, de akkor is csak néhány mondatot, hogy jó lenne megismerni egymást. Hogy tudnék kezdeményezni szerintetek vagy tenni bármit azügyben, hogy megismerhessem? (Ha azt mondjátok h irjak rá akkor légyszi példát is irj mellé, hogy hogyan)17F
2019. márc. 19. 21:09
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia, nem akarsz eljönni velem x helyre y időben? (persze csak ha ráérsz)megihatnánk valamit(kave, tea, esetleg egy kis alkohol ha mindketten jobban lreferaljatok azt, mondjuk lehet segitene ellazulni)

Ezen még finomíthatsz, ez csak egy sablon, azzal, hogy nem neten próbálod megismerni lehet határozottabbnak és bátrabbnak tűnsz majd

Sok sikert!

17/F

2019. márc. 19. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!