Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ez tényleg akkora hátrány?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez tényleg akkora hátrány?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok, de sokkal fiatalabbnak tűnök a koromnál. Mindig mikor megtudják hány éves vagyok, ledöbbennek az emberek. Kb 14-15nek nézhetek ki. Babaarcom van, vékony vagyok, kicsi a mellem és elég ártatlan és bájos kisugárzásom van az emberek szerint. Mindezek mellett már érett személyiségem van, komoly céljaim az életben és nőies vagyok. Nem cigizem, inni mértékkel szoktam. Nekem általánosságban a 18-22 körüli fiúk tetszenek, de azt vettem észre nekik az olyan lányok kellenek akik idősebbnek néznek ki és gátlástalanul vonaglanak a bulikban. Amúgy sokan érdeklődnének irántam, de nem találok olyat aki komoly és hosszútávra keres társat és igaz szerelmet. Még mielőtt bárki félreérti nem itt szeretnék ismerkedni

2019. aug. 20. 11:41
 1/6 anonim ***** válasza:
83%
Nem jó helyen keresed őket, meg nem a megfelelő korosztályban. A kicsit idősebb fiúknak nem gond, hogy fiatalabbnak nézel ki és köztük már akad, akik meg akarnak állapodni. A 18-22 évesek többnyire csak arra akarnak lányt.
2019. aug. 20. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Egy komolyabb velem egykorúval sem lenne bajom, csak azt tapasztaltam, hogy a fiúk később érnek. És annak ellenére, hogy nagyon fiatalnak tűnök, legbelül komoly nő vagyok. Próbálkoztak nálam azonos korúak, sőt egy kicsit fiatalabbak is, csak még nem volt meg bennük az a férfias kisugárzás ami mellett ki tudnék teljesedni. Mondjuk ez lehet nem korfüggő, csak még nem jött a nekem megfelelő.
2019. aug. 20. 12:37
 3/6 anonim ***** válasza:
53%
Igen
2019. aug. 20. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 I noor Y ***** válasza:
Igen
2019. aug. 20. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát, ha nem zavar hogy egy fiú visszahúzódó kicsit elitéli a trendiséget meg ilyesmi és nem néz ki annyinak ő se amennyi, akkor irj rám :D Írás alapján 23 nak néznek, fénykép alapján 16 nak, de 18 vagyok :D
2019. aug. 22. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
TvT jó érzés hogy ezzel nem vagyok egyedül..
2019. aug. 28. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!