Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Srácok nektek bejönnek a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok nektek bejönnek a sportos, erős lányok vagy ez hátrány?

Figyelt kérdés
Pl ha a lány tud húzódzkodni, kötelet mászni és simán megcsinál 40 fekvőt egyhuzamban? Vagy titeket ez zavarna hogy akár nálatok is erősebb? Mi a vèlemènyetek erről?

2018. ápr. 9. 16:06
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
És téged mennyire zavar, ha a pasi kevésbé sportos, netán gyengébb?
2018. ápr. 9. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
6%
Hát igazából nálam neutrális tulajdonság, kivéve ha nagyon látszik a testén, mert akkor negatív. Egy nő legyen nőies, ne úgy nézzen ki, mintha egy Barbie fejet csavartak volna egy G.I. Joe testre.😂
2018. ápr. 9. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
4%

Zavar, hátrány.

Mit kezdjek otthon egy telivérrel?

2018. ápr. 9. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Mivel én is sportos vagyok, és a sport az egyik szenvedélyem, így nem, osztozhatok vele akár ebben a tevékenységben.
2018. ápr. 9. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem zavar. Ugyan nem vagyok ennyire sportos alkat (szeretek sportolni, de inkább másban vagyok jó), de egyáltalán nem okoz bennem törést egy ilyen lány. Unom már a porcelánbabákat.
2018. ápr. 9. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ennyi alapján nem vagy nálam erősebb:D
2018. máj. 27. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Nekem bejön. Én teljesen cross fit őrült vagyok és szeretem, ha egy húron pendülök a lánnyal. Szeretem a szemében a versenyszellemet és hogy le akar nyomni. Persze nekem is lesz hozzá egy-két szavam de fit is the new skinny és le a barbie-babákkal!!!
2018. júl. 12. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nekem nagyon bejön, de egy sportos csaj mellé azért illik egy legalább annyira erős pasas.
2020. szept. 23. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!