Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nincs bátorságom odamenni egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

StyleXX kérdése:

Nincs bátorságom odamenni egy lányhoz sem, mit tegyek?

Figyelt kérdés
2019. aug. 22. 12:25
 1/4 A kérdező kommentje:
Köszi nem xD
2019. aug. 22. 12:51
 2/4 anonim ***** válasza:
89%

Sose felejtem el amikor én először mentem oda egy lányhoz, kb annyira izgultam és rá voltam feszülve, hogy egy értelmes mondatot alig tudtam kinyögni.

Persze oda mentem attól még, kb 2percet vett el az életemből és csak azt mondta a lány, hogy nem ér rá.

De a második már sokkal könnyebb volt, és ahogy egyre több lányhoz oda mentem mindegyik után egyre kevésbé izgultam.

Ha oda mész és vissza utasít, akkor nem téged utasít vissza, hanem a lehetőséget arra, hogy megismerjen.

Szóval nem veszithetsz vele semmit. Ez legyen a fejedben. Ne az, hogy nem vagy eléggé bátor 😉

2019. aug. 22. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Online ismerkedes és majd élőben elhivod talizni. Lehet gyakorolni
2019. aug. 22. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Hát sztm nem veszíthetsz semmit...elvégre egyszer élünk és ha nem próbálod meg akkor azon agyalnál mi lenne ha..

Én személy szerint örülnék ha valaki/valamilyen kedves szöveggel odajönne...

2019. aug. 22. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!