Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek bizarr csak úgy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek bizarr csak úgy odamenni egy lányhoz aki tetszik?

Figyelt kérdés
Még tavasszal volt egy csaj akinél próbáltam bevágódni.Előtte nem ismertem,szóval vadidegenül szólítottam meg,bemutatkoztam neki,volt egy kamu indokom,hogy miért is kellett leszólítanom.Ezt követően elhívtam kávézni,el is jött.Majd az ezt követő napokban néha néha megkerestem,mivel egy suliba járunk(évfolyamtársam).Szünetekben odamentem néha beszélgetni.Volt 'Szia!Na mi újság?','Szia,hogy ment az érettségi?','Hello!Rég beszéltünk,gondoltam rád nézek'stb. helyzettől függően mindig mással indítottam.Na mind1.Azt nem éreztem rajta,hogy félne,vagy,hogy nagyon zavarban lenne,vagy netán bizarr lenne a számára.Tök jól elbeszélgettünk. Viszont a hátam mögött vissza hallottam olyanokat,hogy a csaj számára fura,hogy csak úgy odamegyek hozzá.Szerintetek ezt miért gondolta így?Furcsa/bizarr volt az amit csináltam?Rossz módszert használok? Ha igen,hogy menjek oda rendszeresen egy lányhoz,hogy ne tűnjön furinak?18/F

2019. júl. 26. 02:16
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem furcsa, mert amúgy is mindenki azt mondogatja hogy élőben ismerkedjenek a fiúk inkább és ne a neten. Szóval szerintem jó dolog hogy lemerted szólítani azt aki tetszik.
2019. júl. 26. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindenkinek jön be ez a fajta ismerkedés.
2019. júl. 26. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Utolsó!Milyen más mód van még?
2019. júl. 26. 23:52
 4/5 anonim válasza:
70%
Szerintem most békén hagyhatod és megvárhatod, hogy egyszer ő menjen oda hozzád. Pl olyan helyen, ahol nincsenek az osztálytársai, de te igen. Ilyenkor tehetsz úgy, mintha észre sem vennéd, őt meg "kényszeríted", hogy kezdeményezzen. Csak nem fog egyszerűen elmenni melletted.
2019. júl. 27. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

"a hátam mögött vissza hallottam olyanokat,hogy a csaj számára fura,hogy csak úgy odamegyek hozzá."

Lehet, hogy nem is annyira fura. Csak valamivel fel kell vezetnie, amikor elmeséli, ő olyan jó csaj hogy vadidegen fiú az utcán odamegy hozzá.

2019. júl. 27. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!