Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Létezik ilyen fiú és csak én...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik ilyen fiú és csak én vagyok ilyen szerencsétlen?

Figyelt kérdés
Van olyan fiú akinek tetszik egy nagymellű. Vastagabb combú, pici pocakkal rendelkező molettebb lány. Rockosabb stílussal, művés beállítottsággal és rendkívül elfogadó kedves gondolkodással?

2019. aug. 22. 22:06
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Persze. Jó lennél. Én elfogadnálak. De a személyiségedről szinte semmit se meséltél. Így biztosat nem tudok mondani. Bocsi.


F/20

2019. aug. 23. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
létezik.
2019. aug. 23. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Tetszik, csak nekem a rock stílus nem annyira jön be...
2019. aug. 23. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Egyik exem is ilyen alkatú volt, nagyon tetszett a vastag combja. Hosszú is volt, mert magas is.
2019. aug. 23. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Küldj képet
2019. aug. 23. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Először is, nehogy küldj képet! :D Másodszor, ha külsőre mész, hülye vagy. Aki arra megy szintén az, az olyan nem szeretni akar csak kihasználni. Nekem biztos tetszenél külsőre, ha elfogadó vagy az is jó, ez nekem mind tetszik, főleg ha a rockosabb stilusnál a rammstein is szerepel. Viszont nekem több fontos dolog is van, ami alapján eldöntöm hogy lefogadnám-e. Ha elfogadnánk egymást, akkor egy életre szeretném.
2019. aug. 23. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!