Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nagyon balszerencsés vagyok a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon balszerencsés vagyok a csajokkal, ez nevetséges?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem megy, nem sikerül semmi. Már csak elvétve kezdeményezek, de akkor is ha bármi apróság miatt úgy ítélem, hogy nincs esélyem máris lelépek. Akinél én próbálok szerencsét az mindig bukta, más lányok viszont megtalálnak a neten, boltban stb.

Nem tudom minek betudni ezt a sko balszerencsét, de már elég siralmasnak érzem, gondolom kívülről meg nevetséges, hogy ennyire szerencsétlen vagyok mikor szóba jönnek a nők, én meg csak lapítok.



2019. ápr. 1. 21:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Próbálkozni kell, aztán idővel bele jön az ember. Ez olyan mint a biciklizés. :D Vagy gondolj a munkahely keresésre. Beadod egy helyre a jelentkezésed, de nem vesznek fel. Feladod egyből és te elhatározod, hogy akkor nem is dolgozol? De olyan is van, hogy 12 jelentkezésből csak a tizenkettedikre vesznek fel és hívnak be interjúra.
2019. ápr. 1. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
Nem balszerencsés vagy egyszerűen nem vagy kitartó. Negatív hozzá állás rontja a kisugárzásodat. ‘Úgy se fog sikerülni’ több önbizalmat+ kitartást. Egyébként ha túlságosan rá stresszelsz akkor meg azért nem fog sikerülni. Úgy is jönni fog az igazi előbb utóbb ne aggódj. Mellesleg nem nevetséges sokan vannak ilyen szituációban.
2019. ápr. 1. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Akik megtalálnak a Neten vagy a boltban azokkal mi a baj ?

Azokkal kéne foglalkoznod. Én ne úgy kezdj neki hogy úgyse sikerül.

2019. ápr. 2. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nem tudom, ha valami úgy érzem, hogy nem csak rajtam múlik, hanem máson is akkor hamarabb feladom. Nincs kedvem magam égetni, sem ráerőszakolni magam senkire.

Ők nem tetszenek egyszerűen. Egyáltalán nem plázacica nőknél meg tőlem/ezeknél a lányoknál klasszisokkal jobbaknál szoktam kezdeményezni, de mindig olyan tetszik, akinek én nem, vagy legalábbis nem hinném.

2019. ápr. 2. 16:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!