Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miert nem találok rendes...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert nem találok rendes fiatal fiút, hosszabb, komolyabb kapcsolatra?

Figyelt kérdés

Legalábbis Pécsen alig van az biztos es sok esetben azok is foglaltak. Olyanra gondolok aki okos, megbízható, őszinte, segítőkész, nyugodt, érett, törődő, szereti az állatokat, gyerekeket, illedelmes, próbál minden problémát rendesen kezelni, meglehet vele mindent beszélni normálisan, nem csak "arra" megy, nem fél kimutatni az érzéseit, nem mindig az van amit o akar stb..

Vagy ezek a tulajdonságok a mai világban már extraknak számítanak?

Csak azért, mert azt vettem észre, hogy mindenki "arra" megy szinte, kivéve ha csak en vagyok ennyire szerencsétlen. Vagy csak en "várok el" túl sokat ilyen fiatal emberektől?

Normális válaszokat várok, előre is köszönöm!

16l



2019. aug. 24. 11:35
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
69%

Ezek tul nagy elvarasok

19/f

2019. aug. 28. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
33%
Írj ram! 🙃
2019. aug. 31. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
47%

Nem vagyok könnyű eset,igaz. Talán már fiatalnak is nehezen mondanak. Magamból kiindulva, azt kívánom, mindenki csak jobbat kapjon, mint én és erre van esély. Viszont nem tudom megérteni, mikor megy a pampogás, hogy nem ilyet akartam. Szóval válogass csak, de -mint korábban is írták- jó szempontok szerint, jól válassz!

(Aláírom, nem könnyű a mai kirakatvilágban.)

2019. okt. 1. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
én budapesti 16 éves Fiú vagyok és 14-15-16 éves lánnyal szívesen ismerkednék.
2019. nov. 23. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:

Ha csak válogatni fogsz, egyedül öregszel meg.

Sok dolog nem igaz rám, temperamentumos is tudok lenni egy idô után, de kifejezetten nyugodt természetem van.

Ezekete az alap checkelôs dolgokat töröld ki a fejedbôl, mert így ha csak egy attribútum csekkelôs hülyeséget játszol akkor a büdös életben nem lesz pasid.

Utólagosan, ezek számodra minek fontosak? Lehet valaki nem kedveli az állatokat, de pl a virágokat? Buta ez a felfogás.

2019. dec. 9. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Én meg szimpi lányt nem találok magamnak. (Debrecen, hogy ne írj feleslegesen.)
2019. dec. 9. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!