Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk titeket zavar ha egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk titeket zavar ha egy lány ducibb termetű?

Figyelt kérdés
167-168 cm vagyok és ducibb lettem a pajzsmirigy problémám miatt és a diéta és mozgás sem segített sokat. Körülbelül eloszlik rajtam és nem annyira a hasamra hanem inkább a melleimre és combomra helyezkedett el a zsír. S azon tűnődtem hogy ez szerintetek a fiúk többséget zavarja ha egy lány ilyen?

2019. aug. 27. 23:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Van akinek ez imponál, én kép nélkül nem mondanék személyes véleményt.
2019. aug. 28. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Engem zavar
2019. aug. 28. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
0%
Szia, nekem nem a külső számít. Ha gondolod írj privátba és ha megvan a bizalom mondok rólad véleményt mivel tudom hogy nektek lányoknak ez olyan iszonyat fontos.. De a külső nem számit annyit hidd el, ha valaki IGAZÁN szeretni fog akkor nem a külsőd miatt :) Irj nyugodtan.
2019. aug. 28. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

#3 egy újabb nyálas bizalmaskodó matyizómester..ki gondolta volna


Amúgy kérdező, van akit zavar, van akinek direkt tetszik ha van egy kis plussz..önhibádon kívül híztál, ez van. Ha valakit zavar és megjegyzi akkor csak bántani akar, felesleges foglalkozni vele. Majd helyrejössz és fogysz ha akarsz

2019. aug. 28. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Arremiszqween ***** válasza:

Szia

Én egy molettebb lány vagyok, és a környezetemben én is úgy tapasztalom, hogy a fiúknak inkább a vékonyabb lányok jönnek be sajnos. 🙁 De én hiszek benne, hogy egyszer találsz valakit, aki így is szeret ne izgulj 😊

17/L

2019. aug. 28. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%
3-as vagyok, bocsi utolsó hogy szoktam segiteni. Nem sok lánynál van esélyem az fix, de én hátsó szándék nélkül is szoktam segíteni, ha valakinek problémája van arra általába ráírok, és próbálok segíteni. Hozzászoktam hogy egy lány sem akar tőlem semmit.
2019. aug. 28. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
#6 kit akarsz becsapni..eljátszod itt hogy te vagy a szentlélek a kamu nyálas stílussal, hogy tippre 35-40 évesen kiscsajoktól kunyizz képeket, akár csak az arcukról is, mert az ilyenek arra is simán kicsapják a brét
2019. aug. 28. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
14%
3as vagyok. Dúd, 18 éves vagyok, 1 barátnőm volt, szexkapcsolat nem érdekel, nem recskázok profilképekre, ha barátnőt keresek őszinte szeretetre vágyok jóba rosszba kitartani egymás mellett és számítani egymásra. Tény hogy magányos vagyok, de azért nehogy már egyből rámkend hogy recskázásra kell tőle kép.. nem véletlen tettem hozzá hogy ha megvan a BIZALOM, értelem szerűen idő után én is megmutattam volna magam, akár facebookon vagy nem tudom, de ha recskázni akarok hidd el megtalálom inkognitó lapon amit szeretnék. Nem vagyok akkora patkány hogy ilyenekre verjem. ha tudok segiteni akkor segitek,főleg az olyan lányoknak akik a külsejük miatt a mai világba azt hiszik hogy ők rosszak, csak mert a sok b*i gyerek a külsőre megy, én elmondom privátba hogy a belső számít, vagy sikerül segiteni ezzel vagy nem, de megtettem amit tudtam. És igy tiszta lélekkel leírtam az utolsó üzenetet ami neked szólt :)
2019. aug. 28. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 I noor Y ***** válasza:

En hiszek neki ✌



Am szamit a kulso

2019. aug. 28. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%
3-as vagyok, és mennyibe számít? Arcra legyen meg a kis vonzalom, és ennyi elég. Ha valaki szívből szeret és te is őt, akkor nem a teste fog számítani. legalábbis nekem tuti nem
2019. aug. 28. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!