Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk, titeket zavar, ha egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, titeket zavar, ha egy lány rapperesen öltözik? Xd

Figyelt kérdés
Most lehet belém álltok, de nekem ez a kényelmes, illetve ez tetszik. A személyiségem is laza, nem vagyok egy szívbajos nem tudom mi, egyszerűen ez jön be nekem, nem fogok megváltozni egy pasiért sem. Nem egyszer kaptam meg még neten, hogy ha nem így öltözködnék, akkor simán összejöhetnénk. Erre mondtam neki, hogy viszlát. Ennyi, én nem leszek senkinek sem a papucsa, szóval értitek... Képet NEM küldök, mert nem fotózom magam, és hogy ne törjön meg a hagyomány, továbbra sem fogom. Az öltözködésemet úgy képzeljétek el, hogy 2 számmal nagyobb póló, lógós nadrág, snapback a fejemen (hol máshol lenne? xd), illetve jacket télen. Nektek ez kizáró ok egy kapcsolatban?
2018. szept. 10. 02:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
En is oltozkodtem ugy ahogyan te es meg is leltem baratot szoval nem kizaro ok :). Persze voltak fiuk akiknek nem tetszett (tudod nem latszik a testalakod xd) de aki igy elfogad az nem a test alakodert fog szeretni.
2018. szept. 10. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nem sok noi reppert ismerek de ok se igy oltoznek, szal leirtak alapjan inkabb fiusan oltozol, foleg a nadragra ertem. Amugy nem kizaro ok de csodalkoznek ha igy bejonnel.
2018. szept. 10. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
92%
Nekem a lógós nadrág fiúkon is gáz :D
2018. szept. 10. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
15%
Gáz mert kislányok vagytok, lógós gatya a legjobb, farmert lehuzom, seggem kilátszik ami elég formás szóval csajok szeretik, néger osztalytarsaim is igy nyomják gang gang gang. London
2018. szept. 10. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ez a rapperes öltözködés mit jelent? 50 kg-os térdig érő arany fux, 99999xl-es póló meg 99999xl-es gatya? Legalább másról kereshetnêl egy hasonló képet mint te vagy 800IQ xd
2018. szept. 10. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Utsó, úgy ahogy mondod. :D
2018. szept. 10. 18:33
 7/13 anonim ***** válasza:
Én amióta élek így öltözködöm. Mondjuk gyerekkorom óta deszkázok szóval bele se gondoltam abba hogy másnak mi tetszik :D csak ilyen vagyok és kész. Sose bírtam ha rám tapad a ruha, nagyon idegesítő. Boxeralsóba se bírom az ilyen heretapadós cuccokat :D Nekem ilyen nem lenne kizáró ok. Felőlem tapadósban is járhat egy csaj ha ő abban érzi jól magát. Ja és nem álltam beléd xD ahhoz azért kell némi inger :P :D :D
2018. szept. 12. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Na végre valaki. :D
2018. szept. 12. 09:52
 9/13 anonim ***** válasza:
Előző vagyok... Még annyi, hogy egy csajról könnyebb levenni a bő ruhákat :P szóval még előnyös is, hehehe.
2018. szept. 12. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
ja és a snapback csattanásánál már csak egy szép popsi csattanása jobb hang :P hahahaha
2018. szept. 12. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!