Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ma már kizáró ok a lányoknál,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma már kizáró ok a lányoknál, hogy ha nincsen instája valakinek?

Figyelt kérdés
Ma azért koptatott le (értsd: törölte a beszélgetést szó nélkül) tinderen egy lány mert nem vagyok fenn instán meg facen sincs sok kép kint. Igaz, hogy nincsenek rólam jó képek, max a profilkép, de ha emiatt nem jövök be neki, akkor miért nem lehet normálisan megmondani? Eleve miért húzott jobbra akkor, ha nem tetszem neki? Tinderen is ugyanazt a képet látta mint ami facebookon is van.... Vagy az jött le neki, hogy ha valakinek nincs tele mindene képpel meg nem posztol állandóan akkor az már csak egy szerencsétlen gyökér lehet?
2019. szept. 8. 16:18
 1/6 anonim ***** válasza:
88%

1. Az ilyen lánytól csak te sem akarsz semmit.

2. Nem gáz ez, csak az ilyen üres, a csőcseléket követő zombik ettől érzik, hogy tartoznak valahova.

2019. szept. 8. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
61%

Nekem sincsen instám, mert nem tudnék mit feltölteni. (nem szeretek fényképezkedni)

16/L

2019. szept. 8. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Lehet azt hitte,hogy "nem vagy valós személy". Kevés képet látott rólad,megijedhetett. Csak akkor lehet ez hátrány,ha eleve nem ismer.

Ha már ismerek valakit,de nincs instája nem zavar.

2019. szept. 8. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ez egy értelmes embernél nem kizáró ok. A barátomnak sincs instája, nekem mondjuk van, de nem használom
2019. szept. 8. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Eleinte értelmes meg kedves lánynak tűnt....aztán kiderült, hogy mégsem :D
2019. szept. 8. 22:15
 6/6 anonim ***** válasza:
régen volt de már be se tudok lépni xd
2019. szept. 8. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!