Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha kicsit túlsúlyos vagyok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha kicsit túlsúlyos vagyok akkor esélytelen vagyok a lányoknál?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 27. 14:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
57%
Nem
2019. ápr. 27. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
25%
Dehogyis😊 ha tènyleg csak kis túlsúlyod van😊
2019. ápr. 27. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
35%
Nem. Csak ne az üresfejű plázacicáknál próbálkozz.
2019. ápr. 27. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
41%
Nem vagy esélytelen, de kisebb az esélyed sajnos.
2019. ápr. 27. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
63%
Semmivel sem kisebb az esélyed.
2019. ápr. 27. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
41%

Hú, hát megint nagyon nehéz megállni, hogy a degenerált válaszok láttán ne kezdjen el dőlni belőlem a káromkodás. Próbálok úrinő maradni, de nem fog maradéktalanul sikerülni.


- Kedves Kérdező! Nyilván vannak körülötted emberek, ismerősök. Nézz már körül kérlek, hogy a párkapcsolattal rendelkező férfiak hogyan néznek ki. Mindegyiknek tökéletes Adonisz-teste van talán? Vagy éppen...Hoppá! Döbbenet, de hiszen Bélának is vannak pluszkilói, Dezsőnek meg akkora sörhasa van, hogy ha oldalra fordul, be sem fér az ajtón. És így tovább, és így tovább. És mi döbbenet - mindegyiknek van barátnője, felesége! Hát elképesztő! A válasz a kérdésedre pedig: Hogyne lehetne már barátnőd?


Oké, értem, hogy tini vagy, és a kis agyatlan tinik világában még azért máshogy mennek a dolgok, de na...Azért ők is csak emberek valahol, bármennyire is egyszerűek...


Egyébként elárulom, hogy sok lány kimondottan szereti a macis típusú pasikat, akikhez olyan jól oda lehet bújni! Szerinted mi a jó egy 35 kilós csontvázban, aki mellett még nőnek sem érezheti magát az ember, max. óvónőnek? Vagy mi a jó egy kigyúrt lufiemberben? Nekem speciel hányingerem van tőlük!


Tudod, az emberek ízlése eltérő! Bármennyire is hihetetlen, nem mindenkinek ugyanaz tetszik! Az egyik embernek a szőke tetszik, a másiknak a barna. Az egyiknek a mákos tészta, a másiknak a pacal. Az egyiknek a Fradi, a másiknak az Újpest. És igen, az egyik a gizdákra bukik, a másik meg a dagikra! Bármennyire is átmosta az agyacskádat a média, attól még ez így van, hidd el.

Nekem, amint mondtam, kimondottan a duci, dagi pasik tetszenek, ők viszont kivétel nélkül a 120 centis, gizda kertitörpe csajokra buknak.

(Légyszi, egyetlen elkeseredett dagi se kezdjen írogatni nekem, mert van férjem, nem ismerkedni jöttem ide, amúgy is tini kategória, szóval az anyád lehetnék, köszi)

2019. ápr. 27. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Én minden nap sportolok, kondizom, táncolok, egészségesen táplálkozom és igyekszem elegánsan öltözködni. Az utóbbi években minden lány visszautasított, akiknél kezdeményeztem.

A környezetemben több túlsúlyos srác van, akiknek mindig voltak kapcsolataik.


Szóval nem ezen múlik.

2019. ápr. 27. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
47%
Nekem nagyon tetszenek a kövér pasik, csak nem hiszik el, hogy milyen csodálatosak...
2019. ápr. 27. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én már mondhatom magam elég kövérnek, és sajnos azt kell mondanom, hogy eddig 200bol egy próbálkozás se jött be komolyabb dologra. :/ úgyhogy nagyon nagyon rontja az esélyeket, pedig más nagy gond nem hiszem hogy lenne velem.
2019. ápr. 29. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Én sem értem, miért kell hamis illúzióba ringatni a kérdezőt, hogy nem számít a túlsúly, ugyanannyi az esélye, stb. Ha feltette ezt a kérdést, úgy gondolom, őszinte válaszokat vár, és nem udvarlást.

Igenis sokkal nehezebben találnak társat a túlsúlyosak, férfiak is, és nők is. Igen, van, aki a kövéreket szereti, de ilyenek sokkal kevesebben vannak, és egyáltalán nem biztos, hogy a túlsúlyos fiúnak is tetszik az, akinek ő tetszik. Én is ismerek olyan túlsúlyos férfit, aki talált ugyan magának társat, de nem azt, akit szeretett volna.

A sörhasú családapák pedig nagy valószínűséggel még korántsem voltak sörhasúak az esküvőjükön.

Sajnálatos, de az igazság az, hogy rosszabbak az esélyei a társkeresésében a túlsúlyosaknak. Fiatalon azonban még nem nehéz ezen változtatni, ha lehetséges, le kell mozogni a túlsúlyt, nem csak esztétikai okból, hanem egészségi okokból is. Mert ez később csak rosszabb lesz. Az nem jóindulat, ha azt mondjuk egy túlsúlyos fiatalnak, jó vagy így, ugyanannyi esélyed van a lányoknál, mint a kigyúrt fiúknak, hízzál csak nyugodtan.

2019. ápr. 30. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!