Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek lehet esélyem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehet esélyem lányoknál, ilyen "paraméterekkel"? [több lent]

Figyelt kérdés
175 cm vagyok (72 kg, 20% testzsír) "hosszú" a hajam (a legrövidebb részeken az államig ér) dadogok (pontosabban a szavak közben megakadok, nem tudom kimondani őket), önbizalmam, önbecsülésem a nulla alá esik, nem vagyok jóképű sőt ..., és sokan meleg/lánynak néznek (főleg osztálytársaim piszkálnak vele), inteligenciám nemhiszem hogy sok van, nem is vagyok olvasott (szerintem), szociális készséget pedig animékből tanultam, 16/f, barátaim nemigen tudom, hogy vannak-e (én inkább csak havernak sorolnám be őket), hangulat ember vagyok, de szerintem elég sok empátiám van ha olyan kedvem van.
2019. márc. 30. 09:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
26%

Vágasd le a hajadat, attól kicsit fiúsabb külsőd lesz. Szerintem egy lány se akarna olyan sráccal járni akit lánynak néznek mások. ha önbizalmat akarsz, akkor kezdj el sportolni, nem amiatt mert izmosodsz hanem mert javítja a közérzeted, nekem is sokat segített lány létemre. Először elég ha mondjuk két naponta futsz 20-30 percet.

Mielőtt barátnőt szereznél előtte találj barátokat. hidd el jobb lesz úgy.

16/L

2019. márc. 30. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszi, sportoláson sokat gondolkodtam de egyik sport sem tetszik úgy nagyon ( futni a semmire pedig nemigen szeretek) a hajamat pedig nem akarom levagatni, mégha ez gond is. Lehet hogy hülyén hangzik ( nem is tudom miért írtam bele a keresve) de nem nagyon zavar hogy ki minek nez.
2019. márc. 30. 09:49
 3/11 anonim ***** válasza:
74%

Valtoztasd Meg a gondolkodasodat.

Nem buta vagy, hanem fejleszthető.

Nem ernyedt tested van, hanem kikupalando.

Nem gáz a dadogas, hanem szexi.


És máris okesabb az egész!

Na de te... Milyen barátnőt keresel?

2019. márc. 30. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nagyon jó kérdés, nincs különösebben idelom. Maximum waifu-Im, de az egy teljesen más téma. És nagyon fura ez a gondolatmenet számomra.
2019. márc. 30. 09:59
 5/11 A kérdező kommentje:
Annyit tudok mondani hogy romantikusasbb típusú ember vagyok ha van ilyen, vagyis szeretem a romantikus témájú animeket. Igen ez igazi különc vagyon minden terén.
2019. márc. 30. 10:09
 6/11 anonim ***** válasza:
15%
Vágasd le a hajad! Még ha nem is akarod. Ahogy az első írta ne fogyj hsnem kezdj el edzeni. Illetve azzal ne foglalkozz , hogy mennyi az intelegenciád csak 85+ legyen! De nyugodtan hazudhatod akár azt is , hogy 115 az iq-d! Viszont felesleges mert ez nem dönt el semmit. Akik ezért le néznek azokat szard le.
2019. márc. 30. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem a hajlevágós kommenteket.

Régen hosszú hajam volt és nagyon megbántam, hogy levágattam. A kérdező gondolom animés lányra vágyik, akiknek gyakrabban tetszik a hosszú haj/feminin külső.

Szerintem tanulj, sportolj, legyenek érdeklödési köreid, fejleszd a személyiséged, hogy érdekes ember legyél mások számára és egyből drasztikusan nőnek majd az esélyeid. :)

Ha nem zavar, hogy lánynak/melegnek néznek az a legjobb, de ha zavarna majd, akkor egyszerűen öltözz rockeresen és elmúlik. :P

2019. márc. 30. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
46%
Neked kéne változtatni hogy ne nézzenek lánynak. Tudj kommunikálni. És ne hangulatember legyél.
2019. márc. 30. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Az irasodbol nem tunsz idiotanak szoval azzal nem lesz gond, az edzest en is javaslom, mert attop jobban is fogsz kinezni es ettol lesz onbizalmad is, a hajad szedintem oke csak legyen apolt, ne egy zsirtocsa. Keress baratokat, pl facebookon biztos vannak animes csoportok vagy ilyesmi, oda belephetsz es akkor konnyen osszehaverkodhatsz valakivel, csak probalj meg nyitott lenni az emberekre es minden fsza lesz

16/L

2019. márc. 30. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nehogy levágasd a hajad!!! Csak ápold rendesen, iszonyatosan szexi tud lenni a hosszú haj egy srácon.

Ha férfiasabb akarsz lenni, inkább arcszőrzetet növessz és tényleg kezdj el sportolni valamit, az nagyon jót tesz az önbizalomnak.

Az ég világon semmi baj nincs veled, csak meg kéne barátkoznod magaddal.

Erre itt egy jó módszer, nekem bevált;

Fogj egy nagy papírlapot, hosszában húzz rá egy vonalat. A vonal egyik oldalára írd fel az összes pozitív tulajdonságot ami eszedbe jut magadról. Próbáld kívülről nézni önmagad, hogy ha szembejönnél önmagaddal az utcán, akkor mit gondolnál. Külső-belső egyaránt. A vonal másik oldalára pedig a negatív tulajdonságaidat ugyanígy. Aztán ha végeztél, akkor kezd el végignézni a negatívakat. Melyiken tudnál változtatni? Hogyan kéne változtatni rajta? Kezdd el megváltoztatni! Amiken meg nem tudsz változtatni, azokat egyszerűen fogadd el. "Ez vagyok én. Ez van, nem tudok mit kezdeni vele." De tényleg csak azokat, amiken nem tudsz változtatni!!! Aztán ha szépen átalakítod a negatívakat pozitívvá, észre fogod venni, hogy több a jó tulajdonságod, mint a rossz. És ez azt jelenti, hogy tulajdonképpen jó ember vagy,aki megérdemli a szeretetet. Most is az vagy, a megváltoztatni való tulajdonságok igazából csak rossz szokások és viselkedésminták, amik levetkőzhetők. Hajrá! 😊

2019. márc. 30. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!