Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tudok tenni, ha elég...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tudok tenni, ha elég magamnak való vagyok?

Figyelt kérdés
Szabadidőmben inkább olvasok, tanulok :/
2019. szept. 14. 21:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Ennyi alapján nem mondható ,hogy magadnak való vagy :)) Több infót ? Mi bánt ezzel kapcsolatban ?
2019. szept. 14. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Majd találsz hasonlo embereket, mert vannak sokan.

A világ nem a könyveidben vagy a térképeidben van , hanem odakint

Az otthon mögötted van immár, a világ van elötted.

2019. szept. 16. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én se nagyon keresem a társaságot, csak egy barátnőt szeretnék, aki nem mondja hogy elfogadja amilyen vagyok utána elhagy vagy napokig nem ír (mostani tapasztalat) hanem egy hűséges aranyos lány, ez hiányzik csak. Én azzal foglalom el magam amit szeretek, "hobbi", a gép előtt ülök :D Bár ezt is eléggé unom, inkább sírhatnékom van egész nap :D Erre nem lehet tanácsot adni szerintem, mert amit szeretsz csináld azt, mást erre nem lehet mondani :/

18f

2019. szept. 18. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!