Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyi ismerkednek barátkoznak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi ismerkednek barátkoznak, felsőtagozatos iskolások, középiskolás lányok 20 vagy annál több éves fiúkkal, párkapcsolatilag? 25/F

Figyelt kérdés

2019. szept. 18. 20:35
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Barátkozni? Párkapcsolatilag? Hát érdekes a gondolkodásod

Barátkozni barátkozok, de többre senkitől sincs szükségem.

2020. jan. 28. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát egy 20-on valahány éves pasas szerintem szexen kívül mást nem akar(14 éves lány és egy 20 éves férfi,most komolyan?).Szóval semennyire nagyon.
2020. jan. 28. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
24%
A szülőktől függ.
2020. jan. 28. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Nálam max oda-vissza 2 év fér bele

16/L

2020. dec. 7. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
100%
Én 5 és fél évesen jöttem össze egy 19 éves pedofillal. 13 és fél év különbség az sok. Majd 8 évig csak plátói volt, majd 13 éves koromba teherbe ejtett. A 39. Héten szültem. Majd 9 évre rá amikor én 22 voltam ő meg 35, meg keresett, és azt mondta sajnálja a történeteket, de én ezt gyerekként úgysem érthettem, de ő most bebizonyítja hogy hogy amit akkor eldöntöt ahhoz tartja magát, nem csak a pedofília volt az oka ő most is velem akar lenni, mert az akkori énem amiből gyermeki meghittség rejlett, átcsapott felnőtt meghittséggé de a lényeg nem változott. Szeretne a gyerekünkért felelősséget vállalni hamarosan, de most más dolga van, és elviharzott. Újabb 18 év eltelt és beállított közölni hogy az apja meghalt. Na és eddig miért nem jött az immár felnőtt gyerekéhez. Ott álltam 40, ő meg 53 évesen ragaszkodva mint egy gyerek. Újabb 5 év után meg halt az én apám is. Az örökséget nem rám hagyta hanem ő rá. Azt írta : lehet hogy elkövetett ellened gyerek korodban egy botlást, de azóta meg változott. Apám szava mindig szent volt, így hát 45 éves fejjel hozzá mentem ehhez a férfihez. Már kezdtem bízni benne, amikor 3 év múlva vissza tért a pedofil hajlama, vagy tán el sem múlt. Észre vettem hogy a játszótéren beszélgetett kislányokkal. Azt mondta ez a férfi klimax, de nem hittem neki. Miután a környékünkön elterjedt a hír, elköltöztem. Ő pedig nem bírta a ránehezedő nyomást amit az akkori gyerekek szülei ellene össze fogtak, így öngyilkos lett, 1 hónappal azelőtt hogy az unokánk megszületett volna. Ahogy végig követem az életem óvódától a negyvenes éveim végéig, nem jövök rá hogy lett ebből az amúgy sem normális tinédzserből egy bedilizett öreg ember.
2020. dec. 8. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
15# Ez nem semmi sztori, persze szomorú és elgondolkodtató, film is készülhetne belőle... F
2020. dec. 8. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!