Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Nektek bejönne egy ilyen...

Nektek bejönne egy ilyen lány? (Fiúknak párkapcsolatilag, lányoknak barátnőileg)

Figyelt kérdés

13 éves vagyok. Oké, jöhetnek a 'túl kicsi vagy ' kommentek, de nincs sok barátom, és kiváncsi vagyok, az osztálytársaim túl kritikusak vagy velem van probléma.

Külső: 146cm, 37kg, nem sovány, nem kövér testalkat, hosszú szőkésbarna haj, zöld szemek.

Belső:

Nagyon szeretem az állatokat

A barátaim szerint vicces vagyok

Vidám

Mindenkit meghallgatok és megpróbálok neki segíteni

Hobby:

Lovaglás

Táncolás

Rajzolás


Köszönöm annak, aki normálisan válaszol :)



2016. máj. 5. 16:24
 1/10 anonim ***** válasza:
39%
Nem nagyon lehet ennyi infó alapján megítélni, de én ezek alapján szimpatikusnak tartalak (19l)
2016. máj. 5. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
52%
Ha tizenéves lennék, bejönnél.
2016. máj. 5. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
47%
Fiú vagyok és ezek alapján igen, bejönnél :)
2016. máj. 5. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
65%
Nincs veled gond a leírtak alapján, átlagos lánynak tűnsz. Kicsit alacsony vagy, de ez nem hiszem hogy bármit is számít.
2016. máj. 5. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
72%
Barátot nem kilóra mérik.
2016. máj. 5. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
35%
Cuki vagy.Kellesz nekem....Jah mégse XD 25/f
2016. máj. 5. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
76%
Ha te kedves vagy,én is az vagyok. Nálam ez így megy. Ezek alapján szimpatikus vagy. 16/L
2016. máj. 5. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
59%
Unalmasnak tűnsz ennyi alapján.
2016. máj. 5. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
29%

Nehogy azt hidd hogy akik válaszolnak a kérdésedre az számít valamit. Az, hogy leírsz pár ratyi információt magadról nem jelent egyáltalán semmit.

Az hogy "bejönnél" e valakinek az csak pár hét ismeretség után lehetne megállapítani.

Én konkrétan utálnálak, mert ilyen kérdést teszel fel, ez alapján nem lehetsz nagyon okos.

2016. máj. 5. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Zoltán491 válasza:
Aranyos vagy. De ez még nem azt jelenti, hogy jó barátom lennél. Ahhoz elengedhetetlen a személyes ismeretség, és még sok minden más.
2016. máj. 18. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!